sex hikayeleri porno izle kartal escort

Suedia është surprizë e bukur në Rusi, përfundon aventura e shqiptarëve të Zvicrës (VIDEO)

Suedia është një surprizë e bukur në Botërorin e Rusisë, teksa ka eliminuar edhe Zvicrën.

Kualifikimi i vendosur në minutën e fundit, Belgjika ia del me përmbysje ndaj Japonisë (VIDEO)

Belgjika ka arritur të marrë një kualifikim dramatik në Botërorin e Rusisë, teksa ka fituar.

VIDEO/ Këtë herë nuk ka surpriza, Brazili fiton ndaj Meksikës dhe kalon më tej

Brazili ka arritur të fitojë ndaj Meksikës me rezultatin 2-0 dhe të kalojë më tej.

VIDEO/ Jorgesen përsërit “çmendurinë gjeniale” të Suarezit, Kroacia i falet ruletës ruse

Një takim ku emocioni ka zgjatur deri në sekondën e fundit, Kroacia ka arritur të.

VIDEO/ Parashikimet nuk i përkasin këtij Botërori, Spanja eliminohet në ruletën ruse

Spanja është Rusia kanë zhvilluar përballjen e tyre pas fazës së grupeve dhe ky Botëror.

Mbrëmja është e Kavanit, Portugalia eliminohet nga Botërori i Rusisë (VIDEO)

Uruguai dhe Portugalia e kanë mbyllur ditën e sotme sa i përket takimeve që po.

Mbape është “jashtëtokësori”, fiton futbolli në takimin mes Francës dhe Argjentinës (VIDEO)

Në stadiumin “Kazan Arena” është luajtur super sfida mes Francës dhe Argjentinës, në kuadër të.

Januzaj shënon supergol, por i prish punë Belgjikës (VIDEO)

Adnan Januzaj ka qenë protagonist i ndeshjes së sotme mes Belgjikës dhe Anglisë, duke shënuar.

Tunizia e mbyll me fitore, mund Panamanë me përmbysje (VIDEO)

Debutuesit e Panamasë janë bërë skuadra e dytë që mbyll Botërorin pa pikë në këtë.

VIDEO/ Historike, Japonia kualifikohet për më tej falë kartonëve të verdhë

Historike ajo që ka ndodhur në ndeshjen mes Japonisë dhe Polonisë, pasi për herë të.