sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Kuriozitete e statistika të finales / Interi, rastësia me Perunë dhe disa rekorde

Finalja e Rusi 2018 mes Francës dhe Kroacisë ka qenë një ndeshje shumë e veçantë,.

VIDEO / Franca është përsëri Kampione Bote! Kroacia merr duartrokitjet

Franca kthehet në majën e botës pas 20 vitesh!. E bën duke u treguar më.

Anglia mjaftohet me vendin e katërt, Southgejt: E dinim, nuk ishim ne më të mirët

Anglia ka humbur me rezultatin 0-2 ndaj Belgjikës, duke u mundur në finalen e vogël.

VIDEO / Kroacia shkruan historinë e futbollit, eliminon Anglinë dhe shkon në finale

Kroacia ka shkruar sot historinë e Kupës së Botës, duke mundur me përmbysje Anglinë për.

Kalendari i Botërorit, ndeshjet dhe oraret. Mësoni datat e çifteve gjysmëfinaliste

Këtu mund të gjeni çdo ditë të gjitha ato që ju nevojiten për rrugëtimin e.

Surprizat ruse mbarojnë te penalltitë, Kroacia në gjysmëfinale (VIDEO)

Kroacia ka arritur të shkruajë historinë, duke kaluar për herë të dytë në historinë e.

VIDEO/ Suedia gjendet “e shpërfytyruar” në çerekfinale, Anglia e kalon pa u sforcuar

Anglia ka arritur të kalojë në gjysmëfinale pa u sforcuar shumë, teksa ka mundur me.

VIDEO / Kazani bëhet makth edhe për Brazilin, eliminohet nga Belgjika

Stadiumi i Kazan është kthyer në makthin e ekipeve të mëdha. Pas Gjermanisë dhe Argjentinës,.

VIDEO/ Franca është gjysmëfinalistja e parë, Uruguai largohet mes lotëve dhe krenarisë

Në stadiumin “Nizhni Novgorod” është luajtur çerekfinalja e parë e Kupës së Botës, ku Franca.

E vendosën penalltitë! Anglia kalon në çerekfinale (VIDEO)

Merr fund makthi i penalltive të Anglisë në Kampionatet Botërorë. Skuadra e drejtuar nga Garet.