sex hikayeleri porno izle kartal escort

Skandal në Moskë, gazetari i “BBC” drogohet dhe grabitet nga një taksist

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Moskë, pasi një gazetar i “BBC” është droguar dhe.

Kroatët kanë një ëndërr: Të kalojnë çerekfinalen për të takuar këngëtarin e preferuar

Një ndër skuadrat surprizë të këtij Botërori, është Kroacia që arriti të fitonte grupin, ku.

VIDEO  / Del kënga “Neymar Ciao”, hakmarrja argjentinase pas eliminimit

Kur tallesh me dikë, duhet të mendohesh mirë, pasi nëse dështon, hakmarrja e kundërshtarit mund.

Putin është kudo, trajneri i Rusisë: Më telefonoi para penalltive me Spanjën

Nëse Rusia mundi me penallti Spanjën dhe siguroi çerekfinalet, meritë për këtë ka edhe motivimi.

Ibrahimoviç, bast të çmendur me Bekam para Suedi-Angli

Zlatan Ibrahimoviç është i veçantë dhe këtë e tregon sidomos kur është jashtë fushës së.

Video / Superndeshje e Hugo Loris, të jetë meritë e pilivesës?

Hugo Loris bëri një superndeshje sot, duke u shfaqur gjithmonë i sigurt sa herë që.

It’s coming home/ “Profecia” angleze merr jetë në Kupën e Botës

Anglia është rikthyer të luajë në Kupën e Botës, Rusi 2018 për herë të parë.

Botërori i çudirave/ Tashmë portieri rus Akinfev mund të gjendet edhe në kopshtin zoologjik

Botërori i Rusisë është i mbushur me çudira dhe kjo po vërtetohet çdo ditë. Përveç.

FOTO+VIDEO/ Mërzi pa ndeshjet e Botërorit? Gazetaret sportive shqiptare “djegin” rrjetet sociale

Për të gjithë tifozët, këto dy ditë që nuk ka ndeshje botërori, ditët e nxehta.

VIDEO / Interneti nuk fal, vrapimi i Tite pushton rrjetet sociale

Në ndeshjen kundër Kosta Rikës u bë personazh i njohur në botën e internetit për.