sex hikayeleri porno izle kartal escort

VIDEO/ Në Botëror bëhet zakon, Anglia tenton të shënojë pa kundërshtarët në fushë

Një ndër temat më të diskutuara në këtë Kupë Bote, është festimi pas shënimit të.

Inter dhe Bajern Mynih, një rekord unik bashkon dy klubet në finalen e Botërorit

Vazhdon rekordi unik që ndajnë dy nga klubet më të njohura në Europë, Interi dhe.

VIDEO / Rama ndoqi minutën e fundit me kryeministren britanike: Po vjen… në Ballkan

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka ndjekur minutën e fundit të ndeshjes gjysmëfinale mes Anglisë dhe.

Botërori i Anglisë! Tifozët vazhdojnë çmenduritë, vishen si trajneri Southgejt

Anglia i ka tejaluar pritshmëritë që ishin për të gjatë nisjes së Botërorit të Rusisë,.

Rritet me 350% çmimi i aksesorit, është “hajmalia” që po i sjell fat Southgejtit në Botëror

Në fillimin e Botërorit të Rusisë, pakkush do të shprehej me siguri se Anglia do.

FOTO / Ivan Perishiç ‘djeg’ bastin e çmendur të tifozit, i heq nga duart 160 mijë euro

Kupa e Botës “Rusi 2018” është padyshim Botërori më i paparashikueshëm ndonjëherë. Kemi dëshmuar rënien.

VIDEO / Meksikanët nuk ndalen, rrokullisja e Nejmar kthehet në garë mes tifozësh

Botërorët kanë pasur gjithmonë si tipar dallues gjestet teknike të kampionëve të mëdhenj që kanë.

VIDEO/ Ish-futbollisti i Skënderbeut si oktapodi Pol, parashikoi katër gjysmëfinalistët

Të gjithë e mbajnë mend oktapodin Pol, që me parashikimet e tij, arriti të bëhej.

VIDEO/ Kualifikim që sjell pasoja, tifozët e Anglisë shkatërrojnë dyqanin e bastit të Ibrahimoviç

Anglia arriti të merrte një kualifikim historik për në gjysmëfinalen e Kupës së Botës përballë.

Merr fund dominimi 10-vjeçar Mesi-Ronaldo, gara e Topit të Artë më e hapur se kurrë më parë

Pas një dominimi 10-vjeçar të Ronaldos dhe Mesit, duket se gara për Topin e Artë.