Pritja e Kroacisë shkakton probleme, 500 persona humbën ndjenjat në shesh

Pritja e skuadrës së Kroacisë në Zagreb ka bërë që në sheshet kryesore ku do.

FOTO/ Momente epike nga “Botërori i çudirave”

Pas një muaji të mbushur me emocionet dhe të papritura “Botërori i çudirave” ka ulur.

VIDEO/ “It’s coming home”, Pogba tallet me Anglinë

Festa e Francës pas triumfit në Kupën e Botës, ka zgjatur deri në orët e.

VIDEO/ “A u thua dot ti të më japin pak Kupën?”, N’Zonzi shpëtoi te turpshmin Kante

Franca kampione e Botës për herë të dytë në histori dhe padyshim që një ndër.

VIDEO/ Gruaja “vjedh” një medalje të Botërorit, Putini dëshmitar

Duke qenë se çudirat e kanë shoqëruar këtë Botëror gjatë gjithë kohës, natyrisht që nuk.

Legjenda Shirer uron Kejn për “Këpucën e Artë”, duke u tallur me Lineker

Herri Kejn ka treguar në turneun e tij të parë madhor si kapiten i Anglisë.

Kritika ndaj Putin: La presidentët në shi gjatë ceremonisë

Ceremonia e dorëzimit të medaljeve në fund të finales së Rusi 2018 u zhvillua në.

VIDEO / Një finale ku nuk mungon asgjë, as pushtimi i fushës

Botërori 2018 do të kujtohet gjatë si ai që nuk ka pasur thuajse asnjë lloj.

VIDEO / Ceremonia e mbylljes së Rusi 2018. Nga Era Istrefi te “Kalinka” dhe muzikanti Ronaldinjo

Pak minuta para finales së Rusi 2018, është zhvilluar edhe ceremonia e mbylljes e saj.

VIDEO/ Nuk ndalin talljet për Nejmarin, tashmë ka edhe një alfabet me të

Megjithëse Brazili është eliminuar nga Kupa e Botës dhe vëmendja është te finalja Francë-Kroaci, sërish.