Klop lavdëron ish-sulmuesin e tij:Nuk ka pika të dobëta përveç stilit të veshjes

Jurgen Klop njihet për deklaratat e tij pikante, teksa nuk mungojnë batutat. Në këtë javë.

Van Dajk ‘injoron’ Mesin me Ronaldon, zgjedh një brazilian si futbollistin më të mirë të gjithë kohërave

Virxhil Van dajk është aktualisht një nga mbrojtësat më të mirë në Botë. Jo më.

Solskjaer e bën Interin lëmsh: Aleksis është në bisedime me disa klube, por po bën mirë këtu

Aleksis Sançez duket se po kalon ditët e tij të fundit në Angli, duke qenë.

Qëndroi një vit pa luajtur futboll, por Liverpuli i rinovon kontratën mesfushorit

Klubi i Liverpulit blindon me një kontratë të re afatgjatë Aleks Oksleid-Çambërlein. Mesfushori i cili.

Mbrojtësi shqiptar drejt rikthimit në Itali, Arsenali jep miratimin për të

Premier Liga angleze ka hyrë në javën e tretë për këtë sezon, ndërkohë që Shkodran.

Shpërthen Lukaku: Te Junajtid ishin të lehta justifikimet, na i hidhnin fajin mua, Pogba dhe Sançez

Romelu Lukaku është transferuar te Interi këtë merkato verore teksa kërkoi me ngul të largohej.

Legjenda e Junajtid këshillon Solskjaer: Sançez një katastrofë, lejoje të largohet

Aleksis Sançez duket shumë pranë largimit nga Mançester Junajtid megjithatë pritet që të ketë edhe.

VIDEO / Penalltia e Pogba merr në qafë Mançester Junajtid, Solskjaer humb pikët e para

Një penallti e humbur nga Pol Pogba në pesën e dytë të ndeshjes i kushtoi.

Forlan “zbulon” Ronaldon: Ishte shumë egoist, rrinte gjithë ditën duke u parë në pasqyrë

Kristiano Ronaldo mbetet një nga personazhet më të komentuar për shkak të sjelljes së tij.

Rekord për Jurgen Klop, nuk ka fituar Premier por është i pari në historinë e Liverpulit

Jurgen Klop futet përsëri në librin e historisë të Liverpulit, e jo për fitoren në.