Kanselo e ka mbyllur kalimin te Mançester Siti, zbulohet shifra që fiton Juventusi

Futbollisti portugez i krahut të djathtë, Zhoao Kanselo, i ka dhënë lamtumirën Juventusit për t’u.

Shkëlqeu në kampionatin francez, Liverpul bën gati milionat për talentin francez

Nikolas Pepe ka qenë një nga zbulimet e këtij sezoni të kampionatit francez. Sulmuesi anësor,.

Bajerni vazhdon t’i prishë planet Pep Guardiolës, ofertë mesfushorit spanjoll

Bajern Mynih vazhdon t’i vërë “shkopinj nën rrota” ish-trajnerit të tij, Pep Guardiola. Pas interesimit.

Anglezët dinë vetëm të shkaktojnë telashe, rrëmujë në rrugët e Portugalisë

Tifozeria angleze njihet për sjelljet e tyre huligane. Nuk wshtw hera e parw qw ultrasit.

Po kryen vizitat mjekësore, Solskjaer nis rindërtimin e Junajtid nga mbrojtësi i panjohur

Mançester Junajtid ka nisur të mendojë për sezonin e ardhshëm teksa trajneri Solskjaer do të.

Fraza e çuditshme e Hazard për të konfirmuar largimin: Dhashë prapanicën për këtë klub

Eden Hazard shumë shpejt do të zyrtarizohet si futbollisti i ri i Real Madrid dhe.

Premier Liga hedh hapin e madh me risi, VAR-i do të jetë edhe për tifozët në stadium

Dita e sotme ka qenë një ditë e mbushur me mbledhje dhe takime të rëndësishme.

UEFA merr goditje nga Premier Liga, refuzohet kërkesa për dëshirën e madhe

Prej kohësh, po mendohet që në Europë të krijohet një kompeticion i ri për klube.

Sentenca për Mançester Sitin shton misteret e stolit të Juventusit, emrat mbeten po ata

Rritet interesimi, por edhe misteri, për stolin e Juventusit. Fjalët e Fabio Paratiçit, drejtorit sportiv.

Çmenduria e tifozit të Liverpulit, finalja e Ligës së Kampionëve i kushton 40 paund

Pak ditë më parë, Liverpuli u rikthye në majën e futbollit Europian duke fituar Ligën.