Juventus nuk njeh pushim në merkato, bardhezinjtë pas yjeve të Totenhem

Merkato është mbyllur prej datës dy shtator, megjithatë te Juventusi vazhdon puna për të përforcuar.

Tashmë është zyrtare, ylli i Mançester Junajtidit humbet ndeshjen kundër Kosovës

Pak ditë më parë, mbrojtësi i Mançester Junajtidit, Aron Van Bisaka pësoi një dëmtim në.

Gazeta prestigjioze zvicerane “masakron” Shaqirin për xhelozinë me Xhakën: E tepërt! Sjellje fëmijërore

Xherdan Shaqiri ka refuzuar të jetë pjesë e Zvicrës në ndeshjet që skuadra helvete ka.

Qëndroi në Angli edhe pse jashtë planeve, mbrojtësin shqiptar nuk e donte askush

Merkatoja e kësaj vere ishte shumë e nxehtë dhe me lëvizje të shumta, ndërkohë që.

Kritika për ekipin nga legjenda e Junajtid: Pogba dhe të tjerë nuk janë shembulli i duhur, për titull pas 2 viteve

Mançester Junajtid dukej se e nisi kampionatin si një nga skuadrat e cila do të.

Ish-sulmuesi i Çelsit skandalizohet me deklaratën e tifozëve të Interit për racizmin: Ja pse nuk pranova të luaj në Itali

Ishte vetëm ndeshja e dytë e Serisë A, teksa Interi udhëtoi në transfertë përballë Kaljarit..

VIDEO/ Spektakël dhe gola në derbin e Londrës, Arsenalin e “tradhton” portieri

Derbi i Londrës mes Arsenalit dhe Totenhemit është mbyllur në barazim 2-2, aty ku Totenhemi.

‘Jam i lumtur që iku’, legjenda e Junajtid thumbon Lukakun dhe paralajmëron Pogba

Geri Nevill i kushtoi të gjithë karrierën e tij një klubi të vetëm, Mançester Junajtid..

VIDEO/ Siti fiton sërish me goleadë, Çelsit nuk i mjafton dygolëshi i të urryerit

Java e katërt e Premier Ligës angleze ka sjellë ditën e sotme disa rezultate surprizë.

FOTO/ Dëmtim i rëndë për mbrojtësin francez të Sitit, mund të mungojë në debutim ndaj Shqipërisë

Mançester Siti ka marrë një goditje në kampionat kundër Brigtonit në javën e katërt të.