sex hikayeleri porno izle kartal escort

Klop: Guardiola le të luaj poker, e pashë ndeshjen e tyre të fundit dhe ishte humbje kohe

Trajneri Jurgen Klop pret që së shpejti të festojë titullin kampion me Liverpulin. Një titull.

VIDEO / Liverpuli, vetëm dy pikë larg titullit. “Djajtë e kuq” dhe “ujqërit” kërcënojnë Çelsin

Liverpuli tashmë është vetëm 2 pikë larg thyerjes së mallkimit 30-vjeçar për një titull kampion.

E ardhmja e mesfushorit të Bajern drejt Premier League, shokët e skuadrës e dinë klubin

Tiago Alkantara duket se ka vendosur të përfundojë eksperiencën me Bajern Mynih dhe në sezonin.

Everton-Liverpul, sfidë rekordi. Ndeshja më e ndjekur në historinë e Premier League, lë pas një tjetër derbi

Oreksi për një ndeshje futbolli të Premier League ishte i madh. Nëse në Gjermani, Spanjë.

E krahasojnë me Dele Ali, ja kush është lojtari më i ri debutues në historinë e Bajern Mynih

Kalendari i ngjeshur pas koronavirusit, ka bërë që trajnerët të mendojnë për më shumë alternative.

Ka ndodhur para sfidës me Sitin, te Arsenali është infektuar një lojtar, dy të tjerë në izolim

Në Angli vijojnë të bëhen testet e përjavshme për koronavirus dhe deri tani janë zbuluar.

VIDEO / Ullvërhempton hedh kandidaturën për Champions, Arsenali nuk njeh kthesë

Ullvërhempton kërkon që në këto javë të fundit të kampionatit anglez të kthehet në një.

Ish-futbollisti i Junajtid: De Gea më i mbivlerësuari, atë dhe Maguajër nuk do i merrja në autobuzin e skuadrës

Mançester Junajtid është rikthyer në fushë, e në të njëjtën kohë janë rikthyer edhe polemikat.

VIDEO / Nuk ka hakmarrje për Murinjon ndaj Mançester Junajtid, nuk di të fitojë as pas karantinës

Totenhemi i Zhoze Murinjos nuk di të dalë nga kriza e serisë së ndeshjeve pa.

E dëshiron edhe lojtari, Çelsi pranë afrimit të një tjetër ylli gjerman

Dy merkatot e shkuara Çelsit nuk iu lejua të bëjë merkato dhe tashmë më në.