Klop është “i marrosur” pas tij, Liverpul ofron 90 milionë euro për “dështimin” e Barçës

Barcelona ndodhet në vëshhtirësi të mëdha financiare për shkak të ndalesës prej koronavirusit dhe mediet.

Peter Krauç “demaskon” Ronaldon: E pashë mes birrave me një super modele, nuk më njohu fare

Nëse tani është Ronaldo dhe Mesi, dikur ishte Ronaldo Fenomeni. Braziliani në kohën e tij.

VIDEO / Klop: Në karantinë provova edhe kërcimin e Oks, nuk ishte aq keq sa mendoni!

Jurgen Klop ka pranuar se edhe ai është përfshirë në “sfidat” që futbollistët e Liverpulit.

E ndihmoi koronavirusi, ylli i sulmit të Junajtid është gati për rinisjen e sezonit

Mançester Junajtid mbeti pa një qendërsulmues pas dëmtimit të Rashford dhe iu desh të sillte.

Guardiola i prish punë Barcelonës, futet në garë për objektivin më të rëndësishëm të katalanasve

Lautaro Martinez është kthyer në një obsesion për Barcelonën. Por, nëse deri më tani katalanasit.

Lajm i mirë nga Anglia. Shërohet sulmuesi i Çelsit, i pari pozitiv në Premier Ligë

Në një periudhë kaq të zymtë, një lajm i mirë vjen nga Anglia, ku lojtari.

Çelsi dhe portieri titullar ndajnë rrugët, blutë e Londrës vihen pas Nojer

Trajneri i Çelsit, Frenk Lampard dhe portieri Kepa nuk kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me.

Pa rripin e sigurimit dhe duke thyer rregullat e karantinës, policia ndalon sulmuesin e Everton

Britania e Madhe, edhe pse më vonë se të gjithë vendet e tjera të Europës,.

Refuzimi i çuditshëm i Roben ndaj Junajtid, Ferdinand tregon pse holandezi luajti me Çelsin

Arjen Roben ishte shumë pranë transferimit te Mançester Junajtid në vitin 2004, mirëpo në fund.

Kundërshtarët direkt të Premier Ligës kërkojnë mbajtjen në fuqi të dënimit të Mançester Sitit

Mançester Siti ka pësuar një dënim shembullor nga UEFA, duke u përjashtuar për dy vite.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan