sex hikayeleri porno izle kartal escort

Alban Hoxha: Nuk kam rinovuar por po bisedojmë. Tirana?  I marrin llafet e kafeneve dhe i transformojnë

Alban Hoxha është kthyer sot përsëri në katërkëndorin e Partizanit dhe ka treguar menjëherë aftësitë.

Sormani: Laçi skuadra më moderne e futbollit shqiptar, njerëzit flasin, por ne jemi akoma aty

Partizani duket se është zgjuar. Të kuqtë ditën e sotme kanë fituar një sfidë shumë.

VIDEO / Partizani thyen mallkimin, mund Laçin dhe i afrohet më shumë Europës

Partizani ka thyer mallkimin e “Air Albania” duke marrë më në fund një fitore në.

Katër mungesa dhe një rikthim, Partizani synon 3 pikët ndaj Laçit

Partizani sot ka një mundësi të mirë që t’i afrohet Europës duke qenë se ka.

E zbulon “VipSport”/ Largohet italiani i Partizanit, ish-trajneri i Apolonisë pjesë e stolit të kuq

Pak ditë më parë, nuk pati akord mes përgatitësit të portierëve të Partizanit, italianit Mario.

VIDEO / Rrëfimi i Telushit: Shkëndijën nuk e vë para Partizanit. Trashit t’i heqin fanellën derisa të kthehet

Bruno Telushi ka qenë protagonist sot i një interviste shumë të veçantë për RTSH, ku.

Trashi: Kampionati ku do luaj nuk do jetë aq i fortë, por shikova pak edhe anën financiare

Lorenc Trashi nuk është më pjesë e Partizanit teksa është në pritje të transferimit te.

Luga: Trashi do stërvitet nga ndihmësi i Lopetegut te Reali, e kontaktova dhe i thashë ta përshtasë

Lorenc Trashi pas pak javësh nuk do të jetë më pjesë e Kategorisë Superiore, pasi.

Partizani braktis “Selman Stermasin”, konfirmohet stadiumi i ndeshjes me Laçin

Partizani ndeshjet e mbetura do i konsiderojë si finale për faktin se duhet të shpëtojnë.

Lamtumira e Trashit: Presidenti Demi u gëzua shumë, familjarët mendonin se ishte shaka dhe qanin

Lorenc Trashi bëhet “eksporti” i radhës i Kategorisë Superore, pasi do t’i japë lamtumirën Partizanit.