Sormani: Amnezia e zakonshme e mbrojtjes, duket sikur kjo skuadër nuk ka kapacitetin të administrojë

Trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani, ka përshtypjen se kjo ndeshje ishte një kopje e atyre.

VIDEO / E vendos Kallaku, Teuta mund Partizanin në kryeqytet dhe e zhyt në krizë

Teuta merr fitoren e radhës në kampionat duke mposhtur Partizanin kampion që tashmë duket se.

Sormani: Derbi do ketë pasoja psikologjike, askush nuk mund ta diskutojë atë që shfaq skuadra

Trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani ka dalë në konferencë për ndeshjen e nesërme me Teutën..

VIDEO / Protagonist lojtari që injoroi Tirana, Asani do luajë “finale” Superioreje në Kupë përballe Alitit

Java e ardhshme do të shohë një përballe me shije Superioreje në Kupën e Suedisë.

Disiplina / FSHF mbush arkat falë gjobave nga “Air Albania”, Tirana e Partizani e pësojnë pas derbit

Komisioni i Disiplinës në FSHF vazhdon të mbushë arkat e institucionit sa herë që ka.

“Air Albania” është macja e zezë, Partizani ndërron stadium për ndeshjen me Teutën

Kategoria Superiore do të luhet edhe këtë mesjave dhe do të jetë e mërkura, dita.

Rama: Batha gjatë ndeshjes shante e ngacmonte Melon, kërkojmë ndershmëri e respekt si klubi më i madh në Shqipëri

Drejtori i Partizanit, Olsi Rama, në studion e “Rubrika Sportive: ka komentuar humbjen e derbit.

Policia nuk fal as për derbi, arreston dy persona dhe shpall të tjerë në kërkim

Mbrëmjen e djeshme u luajt derbi mes Tiranës dhe Partizanit. Si gjithnjë kur luhen sfidat.

Braçe tregon si vendoset kampionati: Sistem kriminal, Tirana e Kukësi janë në krye prej favoreve

Tirana ka arritur të marrë një fitore të thellë, që në pamje të parë të.

VIDEO / Duhej i kuq apo jo për Bitrin? Ja çfarë shkruhet në rregulloren e FIFA-s

Derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit do të kujtohet gjatë e do të debatohet.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan