VIDEO / Dramë në Elbasan, Apolonia i merr pikë Partizanit me penallti të çuditshme në shtesë

Një penallti e çuditshme e akorduar në minutën e 96 shtesë të ndeshjes i ka.

Oferta nga Azerbajxhani, Solomon pranon kontaktet: I gatshëm të luaj për atë skuadër

Theofilus Solomon duket se po e mendon seriozisht largimin nga kampionati shqiptar. Pas një viti.

Kapiteni prezantohet te Partizani, Bylisi me dedikim të veçantë: Debutoi në 2013, faleminderit dhe mirëupafshim!

Bylisi shiti te Partizani mesfushorin Valentino Murataj, një lojtar që e promovoi shumë herët në.

Daja: Kemi marrë Xhunior dhe Murataj, prurjet në repartin e mbrojtjes duhet të jenë të studiuara mirë

Ilir Daja, trajneri i Partizanit ka qenë ditën e sotme në konferencë për shtyp teksa.

I rihapet merkato, por Partizani e nis me zyrtarizimin e largimit të parë

Klubi i Partizanit më në fund do të mund të bëjë merkato dhe të përforcojë.

Idrizaj: Në fillim të sezonit ishim skeptikë. Tani shpresojmë të plotësohet ekipi

Partizani e nis vitin 2021 me optimizëm pasi lajmi i hapjes së merkatos mund të.

Bylisi pa kapitenin ndaj Tiranës, ka plotësuar kartonët por nesër prezantohet te Partizani

Bylisi nuk do të ketë një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës në ndeshjen.

Bitri: Tani do të jemi më të fokusuar, mbrojmë të 11 dhe sulmojmë të 11

Mbrojtësi Eneo Bitri është një nga liderët e Partizanit në mbrojtje, por nga ai nuk.

Partizani gati të përfitojë nga bllokimi i Tiranës, të kuqtë tratativa me Seferin. Kërkojnë edhe Murataj

Tiranës duket se do t’i shkojnë dëm të gjiha planet e merkatos për janarin, teksa.

Rama: Kërkojmë lojtarë që i shkojnë përshtat skemës së Partizanit, uroj të mos ketë problem Tirana

Te Partizani tashmë janë më të qetë dhe pas vendimit të CAS për të lejuar.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al