VIDEO/ Partizani ia del në borë dhe e mbyll ndeshjen për shtatë minuta, të kuqtë rikthehen te suksesi

Partizani ka marrë një fitore me shumë vlera në Korçë, përballë vendasve të Skënderbeut. Një.

VIDEO/ Skënderbeu-Partizani me “dy mendje”, fusha nuk është më e gjelbër

Sfida e Kategorisë Superiore mes Skënderbeut dhe Partizanit është në dyshim të fortë për t’u.

Daja: Presim edhe mbrojtës, Lukas do penalizohet sipas rregullores së klubit. Nuk ka më lojë spektakolare

Trajneri i Partizanit, Ilir Daja ka folur para mediave para ndeshjes së nesërme ndaj Skënderbeut..

Murataj dhe Xhunior në prezantim: Jemi në klubin më të mirë, është ndjesi e veçantë

Sot te Partizani ka qenë dita e prezantimit të Valentino Murataj dhe Stenio Xhunior. Mesfushori.

Ditë e rëndësishme për Partizanin, prezantohen Murataj e Xhunior, Daja në konferencë

Nesër do të jetë një ditë e rëndësishme për klubin e kuq, pasi do të.

Kthehet dashuria izraelite për Asanin, ofertë edhe nga Dubai për sulmuesin e Partizanit

Hapja e merkatos për Partizanin do t’i japë mundësinë të kuqve që të përforcojnë radhët.

Partizani huazon një nga lojtarët premtues në Kosovë te skuadra e Devollit

 Dionis Çikani është lojtari më i ri i Drenicës. Zyrtarizimi ka ardhur nga klubi kosovar,.

Jemini për penalltinë e Partizanit: Rast për t’u studiuar, dora nuk është në pozicion natyral

Një nga rastet që u përfol më shumë në javën që lamë pas në Kategorinë.

Ekskluzive / Pas Muratajt, mesfushori tjetër i Bylisit transferohet te Partizani

Pak ditë më parë në një takim mes presidentëve të të dy klubeve, Gazmend Demi.

Daja: Gabuam gjithçka në 10 minutat e fundit. Vllaznia ka qetësi nga diferenca dhe e ka merituar

Trajneri i Partizanit, Ilir Daja, ka pranuar se skuadra e tij ka gabuar në minutat.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al