Ish-sulmuesi i Partizanit drejt akordit me skuadrën kryesuese të Kategorisë së Parë

Dy vite më parë u bë pjesë e skuadrës së Partizanit dhe të gjithë e.

FOTO/ Mesazhi filozofik i Asanit: Kur të gjithë flasin, do të thotë se të kanë frikë!

Jasir Asani, një nga titullarët më të rëndësishëm të Partizanit, ka paralajmëruar rivalët nga Turqia,.

Si vëzhgues në miqësoren e Partizanit, trajneri i Turqisë i jep shembullin Panuçit

Ndeshjet miqësore të skuadrave të ndryshme në Antalia, edhe atyre shqiptare, tërheqin shumë shpesh skautë.

Partizani gjen mbrojtësin që i mungonte, vjen firma me Rexhepin

Klubi i Partizanit ka bërë zyrtare firmën me qendërmbrojtësin kosovar Lum Rexhepi, i cili do.

Partizani mundet nga Dinamo Zagreb, Gegën e shqetësojnë dëmtimet e Telushit dhe Dukës (Video)

Partizani ka humbur 2-1 në miqësoren ndaj Dinamos së Zagrebit në Turqi. Trajneri Skënder Gega.

Partizani dhe Kukësi bëjnë provën e radhës në Turqi, Dinamo Zagreb dhe Shakhter kundërshtarët

Partizani dhe Kukësi që ndodhen në Antalia, sot kanë provën e radhës në fazën përgatitore.

Karikari nuk vjen në Superiore, një ofertë e bën të ndryshojë mendje

Kuame Karikari nuk do të jetë futbollist i Partizanit. Kjo është ajo që raportojnë mediat.

Hoxhës dhe Bardhit iu del emri te Kievo, klubi veronez mendon për sezonin e ardhshëm

Dy titullarë të Partizanit drejt Italisë. Sipas një medie lokale të Veronës, “Trivenetogoal news”, Kievo.

Gega entuziast: Pjesa e dytë ishte shumë e mirë, dua të kthehemi me frymë optimiste në Tiranë!

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, është shprehur pas barazimit me Antaliasporin shumë i kënaqur, veçanërisht.

VIDEO/ Përmbledhja e ndeshjes me Antaliasporin, shikoni golin ne Bardhit

Partizani ka luajtur edhe miqësoren e dytë në Turqi, ku ka barazuar 1-1 me Antaliasporin,.