Jupi: Ndeshja me Laçin më konfirmoi cilësitë e Tiranës, rastet i kanë pasur në favor por rezultatet nuk janë rastësi

Ish-futbollisti i Dinamos, e tani në rolin e analistit sportiv, Redi Jupi, ka theksuar se.

Analiza e Muçës: Tirana e mefshtë, Kukësi t’i rrijë afër se do bëjë hapa fals

Shkëlqim Muça, mendon se Tirana ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj Laccit, edhe.

Kabo: Tirana ta gëzojë kampionatin, por si ka mundësi që i mbeten rivalët me 10 lojtarë

Akademiku Përparim Kabo, ngre dyshime mbi faktin se si Tirana ka fituar së fundmi dhe.

Sinemati: Gjici edhe Guardiolën e heq pas tre javësh, klubet pyesin Federatën kë të marrin trajner

Gëzim Sinemati, opinionisti i njohur, ka folur për derbin dhe pretendimet që kanë skuadrat pas.

Shehu: Gjyqtarët po bëhen protagonistë. Po mbajnë flamurin kush merr kampionatin e kush mbijeton

Gabimet e gjyqtarëve dhe “automoviola” e Kukësit kanë qenë temë diskutimi në studion e “Rubrika.

Muça akuzon: Golin e Partizanit ka dashur ta anulojë dhe e ka bërë, siç e dha golin në fund

Ish-futbollisti e drejtuesi i Tiranës, Shkëlqim Muça sheh bardheblutë tashmë si skuadrën më në formë.

Starova: Tani është kollaj të vësh gishtin te kush e ka fajin te Partizani, ka afruar lojtarë cilësorë

Ish-trajneri i Partizanit, Sulejman Starova, ka bindjen se të kuqtë do të kalojnë krizën e.

Akuza e Kaçajt: T’i vijë turp Shulkut. Kjo është palo federatë e palo president, listën e ka bërë Duka

Ish-futbollisti i përfaqësueses shqiptare, Salvador Kaçaj, ka folur për çështjen e mungesës së shumë emrave.

Ylli Aga: Tirana del kampione, Luftëtari dhe Flamurtari kanë rënë

Kampionati shqiptar sheh shumë rivalitet në luftën për titullin kampion në Superiore, me shumë skuadra.

Sinemati: Bylisi surprizë por tregon që ky kampionat nuk ka edhe aq shumë cilësi

Opinionisti sportiv, Gëzim Sinemati, mendon se kampionati shqiptar i futbollit nuk ka atë cilësinë që.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan