UEFA vendos zyrtarisht për Juven dhe Realin. Të martën EURO 2020 do të bëhet EURO 2021

UEFA u përpoq në të gjitha mënyrat por në fund u desh të dorëzohej, EURO.

Një postim fallco bëri që PSG t’i kundërpërgjigjej Haland, francezët u gënjyen nga rrjetet sociale

Mbrëmjen e djeshme të Ligës së Kampionëve, PSG ia doli të kualifikohej për në çerekfinalen.

Real dhe Juventus në karantinë, pritet pezullimi i Champions nga UEFA

Koronavirusi është duke u shpërndarë gjithnjë e më shumë teksa tashmë edhe bota e futbollit.

VIDEO/ Nuk zbaton asnjë masë sigurie të Koronavirusit, mbrojtësi i PSG feston e përqafohet me tifozët

Skuadra e PSG mori një kualifikim mjaft të rëndësishëm në mbrëmjen e djeshme të Ligës.

VIDEO/ Ndeshje historike, Atletiko eliminon Liverpulin në tempullin “Anfield Road”

Atletiko Madrid ka arritur një kualifikim të madh mbrëmjen e sotme kundër kampionëve në fuqi,.

(VIDEO) Parisi ia del me sukses në misionin e përmbysjes, francezët eliminojnë Dortmundin

Skuadra e Parisit ia ka dalë me sukses në misionin për të përmbysur humbjen 2-1,.

VIDEO/ Takimi i veçantë prej Koronavirusit, ja gjesti i Klop dhe Simeone

Masat që po ndërmerren për mos përhapjen e Koronavirusit janë tejet të rëndësishme dhe duhen.

LIVE, Liverpul-Atletiko Madrid/ Nuk mjaftojnë 90 minutat, sfida shkon në shtesë (VIDEO)

Formacionet zyrtare: Liverpul: Adrian; Aleksandër-Arnold, Gomez, Van Dajk, Robertson; Henderson, Vajnaldum, Okslade-Chamberlain; Salah, Firmino, Mané..

VIDEO/ Injorojnë masat ndaj Koronavirusit, tifozët e PSG grumbullohen para ndeshjes me Dortmund

Koronavirusi ka shkaktuar panik në të gjithë Europën, teksa masat për parandalimin e tij po.

VIDEO / Festival golash në Valencia, Atalanta kalon falë rekordeve të rivalit të Shqipërisë

Nëse miqësorja e Shqipërisë me Slloveninë do të zhvillohet në fund të këtij muaji, atëherë.