Liga e Kampionëve/ Murinjo kërkon përmbysjen në Gjermani, Atalanta e Gjimshitit ka një fitore për të mbrojtur

Koronavirusi ka pushtuar nga ankthi shumë vende europiane, të cilat kanë ndaluar edhe futbollin si.

Ishte e vetmja që do luhej me tifozë, Barcelona-Napoli merr një tjetër urdhër për mënyrën e zhvillimit

Koronavirusi ka bërë të ndalë e gjithë jeta në një pjesë të madhe të globit.

Trajneri 32-vjeçar: Refuzova të takohesha me Realin, jam shumë i ri dhe dua të kem mundësinë për të gabuar

Julian Nagelsman konsiderohet si një nga teknikët më të mirë në Bundesligë, teksa është në.

Çeferin dorëzohet para parave: Do ndryshojmë Champions, bashkë me VAR dhe prekjen e topit me dorë

Liga e Kampioneve do të ndryshojë përsëri, për të ndihmuar klubet e mëdha që të.

Frikë nga koronavirus, UEFA heq gjyqtarët italianë nga Champions dhe Europa League

Situata me koronavirus në Itali, që është kthyer në një epiqendër të rrezikshme të infeksionit,.

“Ka këputur mish”, Liverpuli kundër Atletikos pa një prej më të mirëve

Liverpul është mundur në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Champions League nga.

Covid-19/ Barcelona-Napoli e vetmja ndeshje, ku luan një ekip italian që do zhvillohet me tifozë

Koronavirusi ka detyruar organizatorët e kompeticioneve italiane dhe një pjesë të atyre europiane të mbyllin.

Presidenti i Lion: Nuk e përjashtoj idenë që ndeshja me Juventusin të luhet në fushë neutrale

Juventus do ketë një detyrë të vështirë për të përmbysur Lionin në ndeshjen e kthimit.

Trajneri që ka mundur me shumë Realin këtë shekull, Guardiola: I shënuam në momentin e tyre më të mirë

Nuk ishte si një “El Clasico”, por për Pep Guardiolën fitorja e sotme ndaj Real.

Kapiteni Bonuçi nuk mban më: Duhet të zgjohemi, ndjehej në ajër që diçka nuk shkonte

Leonardo Bonuçi ka qenë i pari nga juventinët që ka bërë autokritikë për humbjen e.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan