Gomez e pranon i dëshpëruar: Ndeshja e Atalantës në Champions solli tragjedi, kishte të infektuar në fushë

Kapiteni i Atalantës së mrekullive, Papu Gomez, pranon se nuk i intereson të mendojë për.

Italianët të sigurt: “Bomba” e tragjedisë së Bergamos shpërtheu në “ndeshjen zero”, COVID-19 e sollën tifozët e huaj

Futbolli bashkon njerëzit, por në natën e 19 shkurtit në Milano, do të kishte qenë.

Pas shtyrjes së Europianit, UEFA zyrtarizon datat e finaleve të Champions dhe Europa League

Ashtu siç edhe pritej, UEFA ka vendosur të shtyjë Europianin në këtë verë për ta.

Nesër video-konferenca e UEFA-s/ Federata, trajnerë dhe lojtarë në një mendje për Europianin

Ditën e nesërme, UEFA do të zhvillojë një video-konferencë me Federatat anëtare për të diskutuar.

UEFA ka gati planin për mbylljen e Champions League, e hedh në votim të martën

Koronavirusi e ka ndalur futbollin dhe organizatorët e kompeticioneve të ndryshme janë në dilemë të.

Champions League shpall lojtarin e javës, shoku i Gjimshitit nuk ka rivalë

Atalanta arriti të marrë një fitore historike me Valencian dhe të kualifikohet në çerekfinale të.

Ekuacioni i vështirë i mbylljes së kompeticioneve, Europiani vendos përballë UEFA-n dhe FIFA-n

Pas përfundimit të epidemisë së Covid-19, gjëja më e vështirë që do duhet të bëjnë.

Nuk do luhet më futboll, UEFA konfirmon edhe pezullimin e dy kompeticioneve gjigante

Tashmë futbolli europian “ka ngrirë” zyrtarisht. UEFA ditën e sotme ka lajmëruar pezullimin e dy.

Champions drejt ndërprerjes, ja tre skenarët për rifillimin e kompeticionit

Futbolli ka kaluar në plan të dytë dhe në Ligat Kryesore të Europës është ndaluar.

VIDEO / Jurgen Klop nuk kursehet as kundër tifozëve të skuadrës së Liverpul: Idiotë!

Jurgen Klop është një person që njihet për sinqeritetin e tij dhe nuk përton t’i.