LIVE, Liverpul-Atletiko Madrid/ Nuk mjaftojnë 90 minutat, sfida shkon në shtesë (VIDEO)

Formacionet zyrtare: Liverpul: Adrian; Aleksandër-Arnold, Gomez, Van Dajk, Robertson; Henderson, Vajnaldum, Okslade-Chamberlain; Salah, Firmino, Mané..

VIDEO/ Injorojnë masat ndaj Koronavirusit, tifozët e PSG grumbullohen para ndeshjes me Dortmund

Koronavirusi ka shkaktuar panik në të gjithë Europën, teksa masat për parandalimin e tij po.

VIDEO / Festival golash në Valencia, Atalanta kalon falë rekordeve të rivalit të Shqipërisë

Nëse miqësorja e Shqipërisë me Slloveninë do të zhvillohet në fund të këtij muaji, atëherë.

VIDEO / Murinjo largohet i turpëruar nga Liga e Kampioneve, e eliminon “pasardhësi” i tij

Zhoze Murinjo i ka dhënë lamtumirën Ligës së Kampioneve për këtë edicion në mënyrën më.

VIDEO / Liga e Kampioneve, në Valencia u lejua vetëm një tifoz i veçantë në stadium

Ndeshja e sotme e Ligës së Kampioneve mes Valencias dhe Atalantës u luajt me dyert.

Probleme të mëdha për PSG, Mbape nuk stërvitet me skuadrën dhe do mungojë në ndeshjen jetike të sezonit

PSG ka një mision shumë të vështirë për të përmbysur humbjen 2-1 të ndeshjes së.

Covid-19/ Barcelona-Napoli pa tifozë, Bartomeu tregon sa para humbasin katalanasit nga biletat

Tashmë është fakt se futbolli është një industri më vete dhe masat për parandalimin e.

Liga e Kampionëve, edhe një tjetër ndeshje vendoset të luhet pa tifozë

Alarmi nga Koronavirusi po ndjehet gjithnjë e më shumë në Europë, teksa rastet e infektuara.

Zidan në hall, ndaj Sitit mungojnë dy më të mirët e javëve të fundit për Realin

Real Madridi ka një mision shumë të vështirë për të përmbysur humbjen 1-2 ndaj Mançester.

Frika nga Koronavirusi, merret vendimi për ndeshjen mes Barcelonës dhe Napolit

Koronavirusi ka përfshirë tashmë krejtësisht edhe botën e sportit e kjo ishte e pashmangshme duke.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan