Liga e Kampioneve mes surprizash, eliminohen Porto dhe Sëlltik

Ndeshjet e kthimit të turit të tretë të Ligës së Kampioneve kanë filluar me një.

Shorti të premten / Lion, Volfsburg, PSG, Barça apo Bajern. Të gjitha rivalet e mundshme të Vllaznisë e Mitrovicës

Vllaznia dhe Mitrovica kanë shkruar historinë sot duke kaluar fazën në grupe të Ligës së.

Liga e Kampionëve/ Bazeli i shqiptarëve kërkon përmbysje, Ajaksit nuk i lejohen surprizat

Liga e Kampionëve ka hyrë në një fazë të nxehtë duke qenë se në turet.

VIDEO/ Sot është lojtar i Napolit, por Manolas i kujton tre golat me Romën Luis Suarez

Në mesnatë është luajtur edhe miqësorja e dytë në Amerikë mes Barcelonës dhe Napolit. Edhe.

Vllaznia merr fitoren e dytë në Champions, vajzat kuqeblu kalojnë kundërshtaret malteze

Në grupet kualifikuese të Ligës së Kampionëve, Vllaznia e femrave ia ka dalë të rrëmbejë.

Video / Mesi fiton golin e sezonit, tifozët kundër: E meritonte gjenialiteti i Liverpulit

Goditja e dënimit e Lionel Mesit në gjysmëfinale ndaj Liverpulit është shpallur si goli i.

Murinjo i rikthehet triumfit të Interit në 2010: E kishim fituar finalen e Champions pa dalë në fushë

Sezoni 2009-2010 ka një kuptim të veçantë për Interin, i cili nuk është harruar as.

Asistenti i Klop tregon prapaskenat e finales së Kievit ndaj Realit: Dhoma jonë ishte si spital, arbitrat po festonin

Finalja e Champions League në vitin 2018 nuk sjell kujtime shumë pozitive për Liverpulin. Të.

Liga e Kampioneve / Nuk fiton asnjë ekip vendas, ndodh gjithçka në Bashakshehir-Olimpiakos (VIDEO)

Ndeshjet e sotme në Ligën e Kampioneve kanë dhuruar rezultate mjaft interesante, pasi në asnjë.

Liga e Kampioneve / Rezultatet e sotme, nuk mungojnë surprizat në ndeshjet në Ballkan

Ndeshjet e turit të tretë të Ligës së Kampioneve kanë filluar me rezultate mjaft interesante,.