Mesi duket i dorëzuar për Champions League: Nëse luajmë si para ndërprerjes nuk e fitojmë dot

Duke qenë se janë mbushur pesë vite nga trofeu i fundit, te Barcelona Liga e.

Arbitri rrëfen se gaboi në finalen e Champions: Ramos shënoi në pozicion jashtë loje, i thashë Pepes ta qepte

Në vitin 2016, Milano priti finalen e Ligës së Kampionëve mes Real Madrid dhe Atletiko.

Karantina e detyruar spanjolle dhe hezitimi italian, telashe në horizont për UEFA-n

UEFA po përballet me një situatë shumë të komplikuar në këtë periudhë. Nga një anë,.

Presidenti i Lionit, Aulas: Nëse nuk anulohet ai vendim, Juventusi do të na masakrojë në ndeshjen e dytë

Champions League, ashtu si shumica e kompeticioneve të tjera sportive është ndalur dhe pritet të.

Arbitri i njohur komenton sjelljet e Ronaldos, Mesit dhe Suarez: Uruguajani ka një anë të pistë!

Arbitri i njohur europian, Mark Klatenburg ka rrëfyer së fundmi disa prapaskena të momenteve kur.

Koeficienti nuk ishte kurrë opsion, UEFA vendos si caktohen skuadrat për Europën

Mbledhja e sotme e Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s i ka dhënë fund të gjitha dyshimeve.

Diskutimi me UEFA-n u kthye në zënkë online. OBSH I kërkoi që të mos luhej në Europë deri në 2021

UEFA insiston që të çojë përpara sezonin futbollistik, si sa u përket kampionateve kombëtare, ashtu.

Këshilltari i UEFA-s: Futbolli të kthehet në fushë, mund të luhet me maska çiklistësh

Duhet kthyer apo jo futbolli në fushën e lojës në mes të pandemisë dhe si.

Zbardhet plani i UEFA-s, kampionatet e më pas gushti vetëm për ndeshjet e mbetura në Europë

E gjithë Europa është ende në mes të luftës me pandeminë por kjo nuk ndal.

Karius: Kërcënime dhe fyerje pas gabimeve me Realin në finale, pësova tronditje pas përplasjes me Ramos

Portieri Loris Karius iu është rikthyer edhe njëherë kujtimeve në finalen ndaj Real Madrid në.