VIDEO / Markez rrëzon Rosin, shoku i italianit nuk e lejon të hyjë në garazh

Ndizet përsëri rivaliteti mes Valentino Rosit dhe Mark Markez, në garat e MOTO GP. Shkak.

Moto GP/ Ducati triumfon në Qatar, Dovizioso lë pas Marquez dhe Rossin

Dovizioso fiton Çmimin e Madh në Katar. Piloti i Ducatit është renditur para Marquez dhe.

Gara e çmendur me motorë, piloti gjuan me thes kundërshtarin

Një garë e çmendur, ku gati gjithçka është e mundur. Është Bondowoso Road Race, që.

Markuez kampion bote në “Moto GP”, Dovizioso pa fat

Andre Dovizioso nuk ka arritur që të bëjë mrekullinë në garën e fundit në “MotoGP”..

MOTO GP/ Finalja e Valencias, Marquez-Dovizioso diskutojnë titullin kampion

Pas 8 muajve, gjatë të cilëve janë zhvilluar 17 Çmimeve të Mëdha, sezoni 2016-2017 i.

FOTO/ MotoGP dhe vajzat e çadrave, kombinim perfekt

MotoGP zhvilloi Çmimin e Madh të Aragon në Spanjë. Një garë që u fitua nga.

FOTO/ Frikë dhe ankth për pilotin e Kawasakit, motori merr flakë në pistë

Tom Sykes sheh tmerr me sy! Piloti i Kawasakit në garat me motorë për kategorinë.

MotoGP, Markez fiton Çmimin e Madh të San Marinos

  Spanjolli Mark Markez (Honda) fitoi Çmimin e Madh të San Marinos në MotoGP, gara.

MOTOGP, Doviciozo pronëson Çmimin e Madh të Anglisë

  Skuderia Dukati me Andrea Doviciozo fitoi Çmimin e Madh të Silverston në Angli në.

MotoGP, Markez fiton pole në Britani

  Spanjolli Mark Markez do të niset ne nesër nga pole position në Çmimin e.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan