sex hikayeleri porno izle kartal escort

Tension në Moto GP, Rosi: Markez, i rrezikshëm. Kam frikë të garoj përkrah tij

Valentino Rosi nuk ka kursyer kritikat kundër Mark Markez, i cili rrëzoi italianin gjatë Çmimit.

VIDEO / Markez rrëzon Rosin, shoku i italianit nuk e lejon të hyjë në garazh

Ndizet përsëri rivaliteti mes Valentino Rosit dhe Mark Markez, në garat e MOTO GP. Shkak.

Moto GP/ Ducati triumfon në Qatar, Dovizioso lë pas Marquez dhe Rossin

Dovizioso fiton Çmimin e Madh në Katar. Piloti i Ducatit është renditur para Marquez dhe.

Gara e çmendur me motorë, piloti gjuan me thes kundërshtarin

Një garë e çmendur, ku gati gjithçka është e mundur. Është Bondowoso Road Race, që.

Markuez kampion bote në “Moto GP”, Dovizioso pa fat

Andre Dovizioso nuk ka arritur që të bëjë mrekullinë në garën e fundit në “MotoGP”..

MOTO GP/ Finalja e Valencias, Marquez-Dovizioso diskutojnë titullin kampion

Pas 8 muajve, gjatë të cilëve janë zhvilluar 17 Çmimeve të Mëdha, sezoni 2016-2017 i.

FOTO/ MotoGP dhe vajzat e çadrave, kombinim perfekt

MotoGP zhvilloi Çmimin e Madh të Aragon në Spanjë. Një garë që u fitua nga.

FOTO/ Frikë dhe ankth për pilotin e Kawasakit, motori merr flakë në pistë

Tom Sykes sheh tmerr me sy! Piloti i Kawasakit në garat me motorë për kategorinë.

MotoGP, Markez fiton Çmimin e Madh të San Marinos

  Spanjolli Mark Markez (Honda) fitoi Çmimin e Madh të San Marinos në MotoGP, gara.

MOTOGP, Doviciozo pronëson Çmimin e Madh të Anglisë

  Skuderia Dukati me Andrea Doviciozo fitoi Çmimin e Madh të Silverston në Angli në.