sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Moto GP / Kuartararo dominon në Andaluzi, “Doktori” 41-vjeçar në podium

Fabio Kuartararo, piloti francez i Yamaha Petronas, ka hedhur një kandidaturë të fortë për titullin.

Markez nuk njeh limite, pas operacionit rikthehet menjëherë në pistë

Mark Markez fakton edhe njëherë tjetër se mentaliteti i tij është ai i një kampioni.

Pësoi aksidentin e frikshëm, Markez rikthehet shpejt. Operacioni përfundon me sukses

Mark Markez ishte protagonist në garën e parë të sezonit në Moto Gp, teksa në.

VIDEO/ Aksident i frikshëm nga Markez, shefi i Hondas jep detaje për dëmtimin e spanjollit

Ishte gara e parë e sezonit të Moto GP dhe nuk ka shkuar aspak mirë.

Moto GP/ Markez i bën të gjitha në garën e parë sezonale, rrëzohet dhe vendos në rrezik sezonin (VIDEO)

Gara e parë sezonale e Moto GP në Spanjë dhuron spektakël. Nuk kishte si të.

Rosi nuk ka ndërmend të ndahet nga Moto GP, firmos kontratën dyvjeçare me një tjetër skuderi

Valentino Rosi duket i pashteruar në energjitë e tij për të garuar në Moto GP..

Alarmi i koronavirus/ Anulohen edhe tre gara të tjera, nuk ka Moto Gp deri në korrik

Koronavirusi ka përfshirë të gjithë botën e sportit, teksa në këtë mes nuk shpëton as.

Gara e Moto Gp do të zhvillohet këtë të diel, konfirmojnë pjesëmarrjen Markez, Rosi e Vinjales

Moto Gp ka vendosur të zbresë në pistën e Muxhelos në Itali këtë diel, por.

Dukati punon nga shtëpia, Markez do barazojë rekordin e Rosit prej koronavirusit

Nëse sezoni do të kishte nisur këtë muaj, Mark Markez do të haste shumë vështirësi.

Zyrtare / Koronavirus shtyn fillimin e MotoGP, anulohet një garë e rrezikon një tjetër

Koronavirusi godet edhe garat e MotoGP duke bërë që sezoni i ri të mos fillojë.