VIDEO MOTO GP/ Markez dominon në cirkuitin e Argjentinës, Valentino Rosi rikthehet protagonist

Në garën e sotme të MOTO GP, nuk pati shumë histori me Mark Markez që.

VIDEO/Moto GP, sezoni i ri nis me triumfin e Doviciozos, mposht me fotofinish Mark Markez

Gara e parë sezonale e Moto Gp, ka filluar sërish nën duelin tashmë të zakonshëm.

FOTO/ Në Çmimin e Madh të Italisë godet injoranca, lapidar për  spanjollin Mark Markez

Kur tifozllëku kalon çdo kufi, por në sensin negativ. Në kodrat e Muxhelos, ku u.

Moto GP, Spanjë/ Triumfon Mark Markez, Pedrosa dhe Lorenco pësojnë aksident

Çmimi i madh i Spanjës në Moto GP është fituar spanjolli Mark Markez, fitore e.

Tension në Moto GP, Rosi: Markez, i rrezikshëm. Kam frikë të garoj përkrah tij

Valentino Rosi nuk ka kursyer kritikat kundër Mark Markez, i cili rrëzoi italianin gjatë Çmimit.

VIDEO / Markez rrëzon Rosin, shoku i italianit nuk e lejon të hyjë në garazh

Ndizet përsëri rivaliteti mes Valentino Rosit dhe Mark Markez, në garat e MOTO GP. Shkak.

Moto GP/ Ducati triumfon në Qatar, Dovizioso lë pas Marquez dhe Rossin

Dovizioso fiton Çmimin e Madh në Katar. Piloti i Ducatit është renditur para Marquez dhe.

Gara e çmendur me motorë, piloti gjuan me thes kundërshtarin

Një garë e çmendur, ku gati gjithçka është e mundur. Është Bondowoso Road Race, që.

Markuez kampion bote në “Moto GP”, Dovizioso pa fat

Andre Dovizioso nuk ka arritur që të bëjë mrekullinë në garën e fundit në “MotoGP”..

MOTO GP/ Finalja e Valencias, Marquez-Dovizioso diskutojnë titullin kampion

Pas 8 muajve, gjatë të cilëve janë zhvilluar 17 Çmimeve të Mëdha, sezoni 2016-2017 i.