Tersi i Milanit pas ndeshjeve të Kombëtareve, kuqezinjtë kanë një tabu 3-vjeçare për të thyer ndaj Veronës

Milani i trajnerit  Xhampaolo do të zbresë mbrëmjen e nesërme në fushë ndaj Veronës. Kuqezinjtë.

Një sakrificë që i kushtoi shtrenjtë, Ançeloti nuk grumbullon Hysajn

Vrapoi në mbrojtje e sulm, luftoi, shënoi dhe qëndroi në fushën e lojës derisa nuk.

Borxhet arrijnë 464 milionë euro! Juventus në alarm, i duhet të fitojë medoemos Champions

Blerje pa fund, kampionë ndërkombëtarë me rroga të paarritshme për cilindo klub tjetër në Itali..

Konte: Gara më e jetës është nesër, Sançez diçka ka humbur në këto dy vite

Trajneri Antonio Konte nuk e ka mendjen te turi i forcës, i cili do të.

Eto: “VAR” po pastron futbollin, për Murinjon ishim gati të jepnim jetën

Pak ditë më parë, legjenda kamerunase Samuel Eto, vendosi të tërhiqej përfundimisht nga futbolli i.

Alegri: Interi më duket në luftë për titull, Juventusin e shoh vetëm në TV

Masimiliano Alegri u largua nga drejtimi i Juventusit edhe pse fitoi disa tituj kampion radhazi..

Rikthehet Sarri: Emre Xhan le ta nxjerrë inatin në fushë, është normale që De Ligt të vuajë në fillim

Mauricio Sarri është rikthyer dhe pas problemeve shëndetësore të cilat nuk e lejuan të ishte.

Kontrata e yllit të Napolit drejt fundit: Jap ende shumë, nuk e shoh veten me fanellë tjetër në Itali

Dries Mertens dhe Napoli duket se nuk kanë shumë të ardhme bashkë, duke qenë se.

Boateng: Kampionati italian po bëhet interesant, e këshillova vëllanë të shkonte te Juventusi

Juventusi ishte një nga skuadrat më aktive në merkaton e verës dhe kishte një listë.

Nga një mesfushor te një tjetër, Zidan kërkon të rrëmbejë sërish një lojtar nga Çelsi

Reali i Madridit këtë merkato verore ishte në kërkim të një mesfushori, teksa dëshira e.