Përkeqësohet situata në Napoli, Allan i futen në shtëpi. Gruaja: Ky nuk është tifozllek, terrorizuan fëmijët

Kaosi në Napoli nuk ka fund dhe rrezikon që të shpërbëje në mënyrë të frikshme.

Stadiumi i Juventus një tabu për Milanin, kuqezinjtë nuk kanë marrë asnjë pikë në impiantin e ri të “Zonjës’

Kalendari i kësaj jave në Serinë A rezervon një sfidë të mbushur me histori siç.

Klubi italian i dy shqiptarëve befason fansat, prezanton Ibrahimoviç

E ardhmja e Zlltan Ibrahimoviç është në një udhëkryq për momentin dhe e vetmja e.

Shënoi golin e javës në Rusi, sulmuesi i Juventus: Ishte meritë e Bonuçit, Dibalës dhe Higuain

Duglas Kosta ishte njeriu i ndeshjes për Juventusin në mesjavë në sfidën e Champions League.

Problemet për Interin nuk marrin fund, dëmtohet sërish mesfushori më i rëndësishëm

Interi duhet të lërë pas humbjen ndaj Dortmundit dhe nesër në “San Siro” pret skuadrën.

“Paratë futi në b….”, mesfushori i Napolit bën prapaktheu me djalin e presidentit

Napoli pësoi një humbje në kampionat ndaj Romës, duke trazuar ujërat në shtëpinë napolitane. Sikur.

Komenti në rrjetet sociale, ndizen edhe njëherë shkëndijat mes Pogba dhe Juventus

Vera ishte e mbushur plot zëra që e shihnin Pol Pogba kilometra larg Mançesterit. Torino.

Lidhja e tifozëve të Lacios me fashizmin, autori i golit të Sëlltik rikrijon ekzekutimin e Musolinit

Futbolli nuk duhet të ketë asnjë lidhje me politikën, megjithatë sërish kjo pjesë është e.

Legjenda franceze formon ekipin me pesë lojtarë, injoron Mesin dhe Ronaldon

Legjenda e Francës, Tieri Henri ka habitur jo pak në monëtin kur i është kërkuar.

Kaosi pushton Napolin, Ançeloti mendon tërheqjen dhe pasuesi mund të jetë ish-trajneri i Shqipërisë

Aktualisht, klubin e Napolit e ka pushtuar kaosi. Nga njëra anë janë lojtarët dhe trajneri.