Plas te Juventusi, Ronaldo braktis stadiumin para fundit të ndeshjes

Situatë kaotike të e Juventusi ku duket se trajneri Mauricio Sarri ka prishur marrëdhënien me.

VIDEO / Shkëlqen Milani por shënon Juventusi, Dibala zgjidh supersfidën

Juventusi ka fituar sot me shumë vuajtje një duel të rëndësishëm ndaj Milanit duke u.

VIDEO/ 90 minuta në fushë për Dermakun, Parma mposht në shtëpi Romën

Parma ka befasuar në mbrëmjen e sotme teksa ka mposhtur në shtëpi me rezultatin 2-0.

VIDEO/ Strakosha protagonist në suksesin e Lacios, vazhdon momenti jo i mirë për Atalantën e Gjimshitit

Lacio ka hedhur pas krahëve rezultatin negativ në Europa League dhe vazhdon rrugën e suksesit.

Një legjendë italiane kundër rikthimit të Ibrës te Milani: Nuk mund të zgjidhë problemet e kuqezinjve

Paolo Rosi është një nga legjendat më të vlerësuara të Italisë, teksa është aktivizuar me.

Ndeshja e Serisë A ndalet në minutën e 13, tifozeritë bashkohen në mendimet për Astorin

Po luhet ndeshja e Serisë A mes Kaljarit dhe Fiorentinës. Por përveç avantazhit 3-0 të.

Situata e çuditshme në shtëpinë e Napolit dhe heshtja vazhdon, Ançeloti nuk diskuton stolin

Napoli vazhdon të kalojë një moment të vështirë në kampionat dhe Europë. Pas humbjes ndaj.

Kthimi në fushë i Hysajt pas një muaji, te “Eurosport” e vlerësojnë vetëm si “portier”

Elseid Hysaj është kthyer sot në fushë për herë të parë që nga 8 tetori,.

Kriza e Napolit vazhdon, Ançeloti kthen Hysajn mes titullarëve

Elseid Hysaj ka lënë plotësisht pas dëmtimin e tmerrshëm që pësoi një muaj më parë.

Përmbysjet kthehen në modë për Konten, Inter merr kreun dhe pret dhuratë nga Milani (VIEO)

Interi ka arritur të marrë një fitore mjaft të vështirë në shtëpi, duke mundur me.