Juventus në alarm para Champions League, Kosta dy javë jashtë ndërsa Pjaniç një dyshim i madh

Përveç faktit se la dy pikë në transfertën e përfunduar në barazim 0-0 përballë Fiorentinës,.

Justifikimet e Sarrit për orarin e ndeshjes, Konte: Të rrijë i qetë sepse është nga ana e më të fortëve

Pas pauzës së kampionatit, ditën e djeshme Serie A vazhdoi veprimtarinë teksa në fushë zbritën.

VIDEO / Një shpullë, VAR dhe Sensi. Interi nuk gabon ndaj Udinezes dhe merr kreun

Tre ndeshje, tre fitore. Interi i Antonio Kontes vazhdon ecurinë perfekte në fillimin e Serisë.

VIDEO / Mertens protagonist në “San Paolon” e ri, Napoli nuk e diskuton Sampdorian

Skuadra e Napolit ka lënë pas polemikat për stadiumin e rindërtuar “San Paolo”, duke marrë.

Debutim pa gola për Sarrin, Juventusi lë pikë dhe humb tre futbollistë

Juventusi nuk ia ka dalë në debutimin e trajnerit Mauricio Sarri në stol, të merrte.

Sulmuesi i padëshiruar te Juventusi, Manxukiç mund të bashkohet në Katar me ish-shokun e skuadrës

Mario Manxukiç ka përfunduar i padëshiruar te Juventusi. Gjigandi kroat nuk është në planet e.

Juventusi i trembet “magjisë” së të shkuarës, skuadra e Sarrit akomodohet në hotel tjetër

Juventusi do të luajë sot në transfertë përballë Fiorentinës dhe për të besuarit e Sarrit, pritet.

Tersi i Milanit pas ndeshjeve të Kombëtareve, kuqezinjtë kanë një tabu 3-vjeçare për të thyer ndaj Veronës

Milani i trajnerit  Xhampaolo do të zbresë mbrëmjen e nesërme në fushë ndaj Veronës. Kuqezinjtë.

Një sakrificë që i kushtoi shtrenjtë, Ançeloti nuk grumbullon Hysajn

Vrapoi në mbrojtje e sulm, luftoi, shënoi dhe qëndroi në fushën e lojës derisa nuk.

Borxhet arrijnë 464 milionë euro! Juventus në alarm, i duhet të fitojë medoemos Champions

Blerje pa fund, kampionë ndërkombëtarë me rroga të paarritshme për cilindo klub tjetër në Itali..