Sarri e pranon hapur: Pogba më pëlqen me të vërtetë shumë, por nuk e di çfarë do të ndodhë

Dëshirat e Juventusit në merkaton e verës, janë të shumta dhe megjithëse deri më tani.

Napoli nuk i humbet shpresat për Hamesin, nis kontaktet me njeriun që solli Ronaldon në Itali

Napoli ka nisur herët merkaton e verës duke afruar në skuadër disa futbollistë, megjithatë dëshira.

Ikardi rinis pushimet e verës, përfundon me Uandën në Ibiza për… Juventusin e Napolin

Interi po kryen fazën përgatitore në Singapo, ndërkohë që ish-kapiteni Mauro Ikardi është rikthyer në.

Juventusi jep një tjetër sinjal për merkaton, “zhduk” Higuainin dhe liron numrin 9

Juventusi ka qenë mjaft aktiv në këtë merkato duke afruar futbollistë cilësorë, me të cilët.

Kinezët i ndalojnë Juves mbrojtësin që sapo bleu, Higuain braktis fanellën e mallkimit

Juventusi do të niset drejt turneut në Azi me mungesat të rëndësishme dhe me ndryshime..

Alegri dhe viti pushim: Jam shkëputur, futbolli tani është vetëm llafe

Masimiliano Alegri ka vendosur që të qëndrojë një vit larg futbollit. Pas largimit nga Juventusi,.

Tare fiksohet me mesfushorin turk, largon tre futbollistë për t’i bërë vend në skuadër

Merkatoja e Lacios është fokusuar te reparti i mesfushës. Klubi kryeqytetas do të largojë këtë.

Maldini zhgënjen tifozët kuqezinj për Modriç: Kërkojmë profile të tjerë

Në konferencën e prezantimit të dy futbollistëve të rinj të Milanit, Kruniç dhe Teo Hernandez,.

Konte tregohet i prerë: Shoqëria ishte e qartë, Ikardi dhe Naingolan jashtë projekti

Në fakt, ishte një gjë e ditur situata e Mauro Ikardit. Argjentinasi ka prishur çdo.

Interi sfidon Mançester Junajtid në miqësore, Solskjaer merr vendimin për Lukakun

Interi vazhdon përpjekjet për të transferuar në ‘San Siro’ sulmuesin Romelu Lukaku. Belgu është numri.