Kampionati i notit nis me rekorde të shumta, befason talentja Xhako

Në kompleksin “Aquadrom” po mbahet kampionati i notit për të rinj dhe në ditët e.

Bilardo / Talenti Kaçi dhe një polic shqiptar janë surpriza e Botërorit, luhet për 250 mijë dollarë

Përfaqësuesja shqiptare e bilardos po merr pjesë në Kampionatin Botëror të 9-shes që po zhvillohet.

Kërce për të fituar medaljen e artë, “breakdance” bëhet sport në Olimpiadë

Për të fituar një medalje të artë në Lojërat Olimpike duhet shumë punë, vite me.

Bie rekord pas rekordi, Hemilton niset i pari në Çmimin e Madh të Francës

Luis Hemilton do të niset i pari në vijën e startit në Çmimin e Madh.

Mesi e Ronaldo janë miliona dollarë larg, fanella më e shtrenjtë në botë është e Bejb Ruth!

Kur flitet për veshmbathje sportive të shtrenjta, mendja të shkon direkt te fanellat e futbollistëve.

VIDEO/ Lorenco shkatërron garën me aksidentin e tij, arratiset Mark Markez

Çmimi i Madh i Katalunjës shkon për Mark Markez. Piloti spanjoll edhe njëherë tjetër ka.

VIDEO / Një natë për historinë, kanadezët rrëmbejnë titullin e kampionit në NBA

Nuk kishte ndodhur asnjëherë më parë por tani është realitet. Toronto Raptors, skuadra kanadeze e.

Merkato kuqezi në volejboll, zbulohet destinacioni i fitueses shqiptare të Champions

Erblira Bici është kthyer brenda pak kohësh në emrin më të lakuar të volejbollit shqiptar,.

Çmimi i Madh i Italisë/ Petruçi mposht në xhiron e fundit Markez, katastrofë për Rosin

Ka përfunduar me suksesin e pilotit italian të Dukatit , Danilo Petruçi Çmimi i Madh.

‘Mallkimi’ i Drake nuk prek vetëm futbollin, repisti i sjell ters edhe boksierit Xhoshua

Në mëngjesin e ditës së sotme u zhvillua nja nga sfidat më të rëndësishme për.