(VIDEO) Përplasje “horror” në Formula 1, çmimi i madh i Belgjikës nuk kalon pa aksidente

Sezoni në Formula 1 ka hyrë në fazën më të nxehtë të tij dhe pilotët.

Calja shpërthen ndaj akuzave: Jam kampion i trefishtë Europe nga shpatullat e mia, nuk merrem me politikën

Me suksese të mëdha në Europë, por dhe shpesh herë i akuzuar për doping dhe.

Lojtari i regbisë përplaset dhe ndërron jetë, shumë pikëpyetje për sigurinë e këtij sporti

Një lojtari i ri i Aurillac (skuadër regbie e kategorisë së dytë në Francë), Luis.

Rivali serb i premtoi “luftë”, Marku: Nuk i kam qejf “përqafimet”. Nëse e bën atë gabim, përfundon pa ndjenja

Florian Marku njihet si një nga më të mirët në sportin e kik-boksit, por edhe në boksimin.

20-vjeçari nga Tropoja në fronin e kampionit

Jemi mësuar shpesh që Shqipëria të ketë suksese në sporte të ndryshme si peshëngritja, atletika,.

Moto GP, Spanjë/ Triumfon Mark Markez, Pedrosa dhe Lorenco pësojnë aksident

Çmimi i madh i Spanjës në Moto GP është fituar spanjolli Mark Markez, fitore e.

“Vdekja është e sigurt, jeta jo”. Italia merr shembull nga sportisti shqiptar, ia doli mes peripecive të 97-ës

Një histori filmash që është e vështirë për t’u besuar, por që vërtetësia e saj.

Sherri i Senad Gashit bën bujë në Gjermani, por ish-Kampioni i Botës i del në mbrojtje

Dueli i mbrëmshëm i Senad Gashit ka bërë bujë në Gjermani, por jo për arsyet.

Ricciardo befason në Çmimin e Madh të Kinës, Raikkonen i treti

Christian Horner dhe Daniel Ricciardo duhet ta ftojnë për darkë Pierre Gasly, sepse përplasja e.

Ferrari nis investigimin për incidentin e rëndë, reagon Raikonen: Do të ndodhte njëherë!

Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një incident i rëndë në garën e Bahreinit, teksa.