sex hikayeleri porno izle kartal escort

Atletja rekordmene “peng” në Kenia, Gega: Nuk kam kontakte me shtetin shqiptar, stërvitem këtu!

Atletja e njohur shqiptare, Luiza Gega, ka mbetur në Kenia, pasi ishte atje me trajnerin.

As tenisi s’mund të dalë mbi forcën e Covid-19, anulohet turneu gjigant

Ashtu si shumica e aktiviteteve, edhe ato sportive e kanë pasuar për shkak të përhapjes.

“Të anullohet kampionati, titulli t’u shkojë mjekëve dhe infermierëve”

Në Itali shumë sporte të ndryshme po përgatiten që të anullojnë gjithçka sa i përket.

Luiza Gega: E drejtë shtyrja e Olimpiadës, megjithëse për mua ka kosto

Luiza Gega rreth një muaj më parë, kur koronavirusi nuk na kishte “pushtuar”, synimin më.

Lojërat Olimpikë vazhdojnë të rezistojnë, vendimi përfundimtar brenda 4 javësh

Thuajse çdo aktivitet sportiv i këtij viti po shtyhet, e sidomos ata madhorë. Por Komiteti.

Të vetmit që nuk pyesin për koronavirusin, Lojërat Olimpike sipas planit

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) duket se nuk e sheh aq shqetësuese sa pjesa tjetër e.

Gjest për t’u duartrokitur nga Klodiana Shala, ish-atletja surprizon mjekët me petulla dhe kek

Në këto ditë të vështira prej Koronavirusit që po kalon bota dhe Shqipëria, mjekët janë.

Çmimi i Madh i Australisë, një prej skuderive tërhiqet prej Koronavirusit

Këtë fundjavë do të startojë Botërori i Formula 1. Por, si pjesën më të madhe,.

Jo vetëm futbolli, tenisi prezanton masat e marra kundër Koronavirusit

Koronavirusi ka bërë që e gjithë bota të jetë në ankth, pasi përhapja e virusit.

Lebron Xhejms kërcënon: Nuk luaj pa tifozët në arenë, bëni çfarë të doni

Për të shmangur përhapjen e Koronavirusit, bota e sportit është detyruar të marrë masa parandaluese..