sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Inter kërkon të mbyllë pistën Eriksen, Obamejang “vret” shpejt ëndrrën e zikaltërve

Inter po punon për të përforcuar skuadrën në merkaton e janarit dhe pasi Kulusevski firmosi.

Dortmund ‘fiksohet’ me sulmuesin e Juventusit, bardhezinjtë nuk janë pengesë

Borusia Dortmund vazhdon të mbetet e interesuar për Mario Manxukiç. Verdhezinjtë kërkojnë ta rikthejnë edhe.

Manolas largon mbrojtësin nga Napoli, spanjolli kthehet në vendlindje

Napoli zyrtarizoi para pak ditëve nënshkrimin me mbrojtësin Kostas Manolas, të cilin e transferoi nga.

Interi dhe Lazaro të destinuar për njëri-tjetrin, në adoleshencë mamaja e ndaloi të transferohej te zikaltërit

Para pak ditësh, Valentino Lazaro u prezantua si përforcimi i Interit në këtë merkato, teksa.

Një vit e gjysmë thatësirë në merkato, Totenhemi transferon talentin nga Championship

Skuadra e Totenhemit me në krye trajnerin Mauricio Poçetino arritën këtë sezon të mbërrinin deri.

Mungon vetëm zyrtarizimi, mbrojtësi i Romës sistemohet në Napoli

Kostas Manolas do të jetë lojtari më i ri i Napolit. Mbrojtësi duket se ka.

Milan tenton sulmuesin e Lion, francezët gati të bëjnë pakt me ‘djallin’

Milani i ri kërkon ende shumë punë për të marrë formë. Megjithatë, drejtuesit e kuqezinjve.

Dëshiron të jetë pranë shtëpisë, Behrami mund t’i bashkohet Ermir Lenjanit

Valon Behrami është gati që të mbyllë karrierën e tij te Udienze, edhe pse klubi.

Juventus nuk është dorëzuar për De Ligt, Nedved takon mikun e tij

Matijs De Ligt i ka bërë për vete të gjithë klubet më të mëdha europiane..

Tare nuk i ndahet shqiptarëve, në listën e drejtorit edhe sulmuesi i Bazelit

Igli Tare dhe Lacio kanë nisur nga puna për të bërë ndërhyrjet e duhura në.