sex hikayeleri porno izle kartal escort

Alvaro Bisha vishet për tre vite bardheblu

  Alvaro Bisha ka firmosur sot kontraten qe e ben futbollist të Tiranes per tre.

Zyrtare: Gëzim Hoxha futbollisti më i ri i Tomorit

  Mbrojtësi i djathtë Gëzim Hoxha ka nënshkruar kontratën 1-vjeçare me klubin. Hoxha njihet mjaft.

E bujshme! Tirana, akord me Sebino Plakun, pritet nje superyll afrikan

  Kanë mbetur detajet e fundit, por Sebino Plaku mund të konsiderohet si blerja e.

Firmos Maveje, tani Tirana edhe me lojtarë nga Uganda

  Nuk ndalet Tirana në merkato. Mesfushori nga Uganda, Toni Maveje, nënshkroi një kontratë 2-vjeçare.

Skënderbeu gjen pasuesin e Latifit, prezanton Suad Sahitin

Skënderbeu gjen pasuesin e Liridon Latifit. Korçarët kanë zyrtarizuar pak minuta mw parw mesfushorin e.

Jo vetëm ganezi Gilmore, Kukësi bën një tjetër goditje

Kukësi ka zyrtarizuar sot afrimin e mesfushorit nigerian Samuel Gilmore. Ai nuk do të jetë goditja.

Tirana shet Akuah te Lask Linz për 250 mijë euro

  Shitja e radhës nga kampionati shqiptar i futbollit. Dhe sërish një tjetër goditje e.

Nga Gambia në Etiopi, Skënderbeu afrikan: firmos dhe Dente

  (VIP SPORT) – Skënderbeu po merr ngjyra afrikane. Pasi firmosi me sulmuesin nga Gambia,.

Liridon Latifi, ylli 1 milionësh: Pushkash, vetëm një trampolinë

Ylli i SKënderbeut, sulmuesi Liridon Latifi, zbardhi detajet për kalimin e bujshëm të ti në.

Shkumbin Qormeteti, menaxheri që i ka sjellë 3 milionë euro Skënderbeut

Ai është padyshim menaxheri më i suksesshëm shqiptar në tregun e futbollistëve. Quhet Shkumbin Qormemeti.