sex hikayeleri porno izle kartal escort

Flamurtari me “taktikën” e verës në merkato, priten edhe dy të tjerë

Klubi vlonjat është i vetmi që në këtë moment ka prezantuar zyrtarisht dy lojtarë të.

Dhurata për të gjithë në janar, Skënderbeu bën gati listën e huazimeve

Skënderbeu do të ndryshojë në merkaton e janarit. Do të ketë ndonjë largim, ku më.

Drejtuesit e Partizanit ndjekin ndeshjen e Tiranës, në objektiv sulmuesi i Apolonisë

Ndeshja mes Tiranës dhe Apolonisë në “Selman Stërmasi” kishte sot një spektator mjaft të veçantë..

Vllaznia nuk di të shënojë, por Ernest Gjoka kërkon një mbrojtës

Vllaznia është duke vuajtur, por kjo nuk është diçka e re, fatkeqësisht kohët e fundit.

Skënderbeu shton dhe një çek

  Sulmuesi çek, Martin Nespor ka firmosur kontratën me klubin bardhekuq. 27-vjeçari, i cili në.

Firmos Fidan Aliti, sot nën urdhrat e Dajës

  Skënderbeu ka arritur të mbyllë në kohë dhe marrëveshjen me mbrojtësin Fidan Aliti. “23.

Luftëtari, pesë firma në orët e fundit të merkatos

  Luftëtari i Gjirokastrës firmosi me pesë të rinj 19-vjeçare në orët e fundit të.

Tirana gjen portierin, është Alesio Abibi

  Tirana arriti marrëveshje me portierin Alesio Abibi. Pritet vetëm zytarizimi. 20-vjeçari është formuar si futbollist.

TRANSFERIMI/ Veçaj, trevjeçare me Dinamon e Zagrebit

  Talenti i Vllaznisë, Uendi Veçaj, ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me Dinamon e Zagrebit..

EKSKLUZIVE/ Flet Afrim Taku: Ja pse vendosa të kthehem te Skënderbeu!

  Afrim Taku do të rikthehet te Skënderbeu. E konfirmoi vetë trajneri i korçarëve, Ilir.