VIDEO/ Kukësi prezanton goditjen e radhës, Çyrbja bashkohet me skuadrën

Merkatoja e Kukësit këtë sezon, patjetër që meriton notën 10, të paktën për aktivitetin, duke.

Çyrbja i jep lamtumirën Teutës: Po largohem pas një sezoni tepër të suksesshëm

Një ndër lojtarët më të rëndësishëm të Teutës në sezonin që lamë pas, ishte Arbër.

Zyrtare/ Kukësi vazhdon traditën, prezanton edhe Zguron (VIDEO)

Ashtu siç pritej, Kukësi ka prezantuar zyrtarisht edhe mbrojtësin pogradecar Vangjel Zguro i cili në.

Zyrtare/ Me Kukësin bashkohet edhe mbrojtësi i Kamzës

Kukësi do të fluturojë sot drejt Sllovenisë, ku do të kryejë fazën përgatitore për Ligën.

Një mesfushor nga Venezuela për Luftëtarin, për të vendos trajneri Kostiç

Nga dita në ditë te Luftëtari priten përforcime, pasi ekipi ka nevojë të kompletohet për.

Zërat e merkatos/ Çinari dhe Aleksi drejt kryeqytetit, Vucaj drejt Durrësit

Është kohë merkatoje dhe është normale që të lakohen emra të ndryshëm futbollistësh si dëshira.

Shkëndija i mbyll “derën” Flamurtarit, rinovon mesfushori Alimi

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook”, klubi i Shkëndijës së Tetovës ka njoftuar se.

Siljanovski “flirton” me Maqedoninë: Më pëlqen projekti i Shkupit

Mbrojtësi i Flamurtarit, Groan Siljanovski duket se nuk do të qëndrojë më në Vlorë, pasi.

Pengesa për Kukësin, një skuadër qipriote kërkon mbrojtësin e Laçit

Kukësi është ndër skuadrat më aktive në këtë merkato, ku ka prezantuar deri tani 2.

Largime pafund, edhe Shtubina mund t’i bashkohet Maganit në Kosovë

Numri i futbollistëve që po largohet nga Kategoria Superiore në drejtim të kampionateve të huaja,.