“Do jetoj në Korçë se tani jam korçar”, tani Radas braktis Skënderbeun për Flamurtarin

Deri dy muaj më parë, Marko Radas ishte një nga emrat më të vlerësuar nga.

Luftëtari i gëzohet fundit të historisë, i bashkohet mesfushori shkodran në Europë

Erjon Vucaj është futbollisti më i ri që i është bashkuar Luftëtarit, të paktën për.

VIDEO / Robinjo i ri i Skënderbeut, një driblues që mbijetoi 2 ndeshje në kategorinë e tretë

Skënderbeu ka bërë lëvizjen e radhës në merkato duke sjellë një emër të ri për.

Ekskluzive/ Partizani merr ish-sulmuesin e CSKA-së

Partizani duket se ka pritur ditët e fundit para ndeshjeve të Ligës së Europës për.

Luftëtari përgatitet për Europën, firmosin shumë lojtarë të rinj

Luftëtari i ka dhënë fund fazës përgatitore në Slloveni dhe është rikthyer në Shqipëri ku.

Mesfushori i Skënderbeut firmosi në Greqi, Emir Sahiti me batuta ndaj vëllait: Jam më i mirë sesa ti!

Suad Sahiti ka mbyllur marrëveshjen e transferimit në ditën e sotme, duke kaluar në ekipin.

Suad Sahiti prezantohet në Greqi, Skënderbeu mban 30% të vlerës së kartonit

Kosovari i Skënderbeut, Suad Sahiti, është prezantuar sot me skuadrën e tij të re ne.

Zyrtare/ Ish-mbrojtësi i Kukësit firmos me Llapin në Kosovë

Merkatoja e klubeve shqiptare ka hyrë në një fazë të nxehtë jo vetëm në Kategorinë.

Batha: Ja detajet nga kontrata me Larisën, mbetem tifoz i Partizanit

Ish-kapiteni i Partizanit, Idriz Batha i ka dhënë fund aventurës me kryeqytetasit dhe destinacioni i.

Lilaj merr edhe një lojtar të Skënderbeut te Gabala, marrëveshja shumë pranë

Ekipi i Gabalas në Azerbajxhan po investon shumë këtë verë, duke marrë lojtarë cilësorë për.