Miqësore/ Ballkani i Shkëmbit, “poker” ndaj Turbinës, fitojnë Egnatia e Besëlidhja

Janë luajtur sot disa ndeshje miqësore të skuadrave të Kategorisë së Parë dhe të Dytë,.

(FOTO) Ish-lojtari i Partizanit transferohet në kampionatin rumun

Ish-futbollisti maqedonas i Partizanit dhe i Shkëndijës së Tetovës, Besart Abdurahimi ka zgjedhur kampionatin rumun.

Dështon marrëveshja, nuk ka prapakthehu te Skënderbeu për ish-mesfushorin

Skuadra e Skënderbeut do të përballoje pjesën e parë të këtij sezoni me kontingjentin aktual.

Një telash më shumë për Luftëtarin, titullari duhet të operohet përsëri

Klubi i Luftëtarit nuk po kalon një situatë të mirë sa i përket klasifikimit, si.

Nuk ka firmë për Rustem Hoxhën, mbrojtësi i thotë “jo” Laçit

Ndryshon gjithçka në orët e fundit të merkatos, Rustem Hoxha nuk do të jetë pjesë.

Skënderbeu mendon të sigurojë të ardhmen, firmos talenti i Kombëtares

Largimet e rëndësishme që Skënderbeu kishte kohët e fundit, thuajse janë zëvendësuar m,e lojtarë të.

Sulmuesi i kombëtares pritet për të mbyllur merkaton e Luftëtarit

Luftëtari ka vuajtur shumë në vijën e parë, sidomos nga largimi i Kristal Abazajt. Bluzinjtë.

Lëvizje e papritur te Partizani, Gerhard Progni kalon te Teuta

Ndodh edhe kështu! Limitet e merkatos në Superiore kanë dhuruar gjithmonë surpriza.  Gerhard Progni rikthehet.

Zyrtare/ Luftëtari largon portierin, e huazon te Korabi

Merkatoja në vend ka hyrë në ditët e fundit dhe klubet e Superiores, por edhe.

I shumëkërkuar në Superiore, por Rustem Hoxha tundohet nga ofertat greke

Disa ditë më parë, mbrojtësi Rustem Hoxha dhe skuadra e Kukësit shkëputën kontratën dhe 27-vjeçari.

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al