Një nga zhgënjimet e Partizanit përfundon te ish-skuadra e Llullakut e Alijit

Një ndër afrimet më të bujshme që Partizani bënte para disa sezonesh, ishte mesfushori hungarez,.

Foto / Tifozët e Milanit presin Higuain në rrugët e Milanos, gjithçka është zyrtare

Milani dhe Juventusi kanë gjetur më në fund gjuhën e përbashkët sa i takon shkëmbimit.

Lajmi i bujshëm nga Amerika, Pogba takon drejtuesit e Barcelonës

Turneu veror “International Champions Cup”, në ndryshim nga Murinjo që nuk i shërben për asgjë,.

Evertoni e ka seriozisht, ofertë të majme për yllin e Mançester Junajtid

Merkatoja në Angli po bëhet çdo ditë e më e nxehtë, ku të gjitha skuadrat.

Atletiko e Madrid merr kolumbianin Arias, Hysaj mbetet pa rivalë te Napoli

Në Spanjë e bëjnë thuajse të kryer kalimin e Santiago Arias tek Atletiko e Madridit,.

Pagë rekord për Kante, Çelsi i bën bllok PSG-së për mesfushorin francez

Kampioni i botës, mesfushori N’golo Kante, është objektivi kryesor i PAG-së, por Çelsi nuk ka.

Barcelona shfaq interes për yllin francez, PSG nuk e dëshiron largimin e lojtarit

Pas përfundimit të Kampionatit Botëror, shumë nga futbollistët e Francës janë vënë nën radarët e.

Në Madrid ka një çështje, Kovaçiç kërkon largimin nga skuadra

Largimi i Zinedin Zidan nga Real Madridi pasoi me largimin e Ronaldos dhe u kuptua.

Real Madrid, “paketë” prej 112 milionë eurosh për dy futbollistë të Çelsit

Real Madrid fillon të bëjë lëvizjet e para të mëdha në merkaton e futbollistëve dhe.

Rodrigezin e kërkon Reali, kolumbiani bën zgjedhjen e tij

Real Madrid ka  shfaqur interes për një rikthim të mundshëm të Hames Rodrigez në Santiago.

mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan