Tare nuk i ndahet shqiptarëve, në listën e drejtorit edhe sulmuesi i Bazelit

Igli Tare dhe Lacio kanë nisur nga puna për të bërë ndërhyrjet e duhura në.

Totenhemi kërkon mesfushorin argjentinas të Betisit, e ka klauzolën 95 milionë euro

Totenhemi është në kërkim të lojtarëve cilësorë, për të pasur një organikë më të pasur.

Overmars qartëson situatën tek Ajaksi, kush qëndron dhe kush ikën nga kampionët holandezë

Rreziku për shpërbërjen e skuadrës që mahniti Europën këtë sezon në Champions, është konkret. Lojtarët.

Mançester Junajtid ‘hap’ thesin, anglezët pas talentit të Dortmund

Sezoni i Mançester Junajtid ka qenë plot ulje e ngritje teksa pas shkarkimit të Hoze.

Reali ngul këmbë për Mbape, por PSG nuk ‘hap’ rrugë dhe në ndihmë i vjen Nike

Tashmë nuk është më një sekret fakti që Reali i Madridit ka piketuar Kilian Mbape.

PSG përgatit goditjen e radhës në merkato, Nejmar gati për të sulmuar Barcelonën

PSG duket se nuk do të ndalet në merkaton e verës, megjithëse nga UEFA priten.

Merkato e dimrit e mbyllur? E keni gabim, ka plot vende ku vazhdon ende

Merkato e janarit është mbyllur në Shqipëri, por edhe në disa prej kampionateve kryesore në.

PSG nis të mendojë për sigurinë, hedh sytë nga mbrojtja e Interit

PSG ka nisur të mendojë për merkaton e janarit dhe do të synojë që të.

Mundësi e artë për klubet europiane, janari vjen me 3 skuadra falas

Me hapjen e merkatos së janarit, shumë futbollistë do të kenë të drejtë që të.

Prapaskena e merkatos për Milinkoviç-Saviç, Lotito refuzoi ofertën e çmendur të Milanit

Sergei Milinkoviç-Saviç nuk po kalon një moment të mirë në krahasim me formën që po.