Maqedonia e Veriut / Ndalet Shkëndija, humb shansin për t’u afruar me Vardarin

Në ndeshjet e luajtura sot në elitën e futbollit të Maqedonisë së Veriut, Shkëndija e.

Talenti francez i Shkëndijes: Festimi me shqiponjë prej Anelkas, tani e di që është edhe simbol i shqiptarëve

Shkëndija e Tetovës prezantoi ditën e djeshme një afrim mjaft të bujshëm në merkato. Kuqezinjtë.

VIDEO/ Shkëndija prezanton një supertalent, tetovarët firmosin me një sulmues francez

Shkëndija e Tetovës vazhdon punën në fazën përgatitore për t’u kthyer më pas e për.

Shkëndija publikon axhendën e fazës përgatitore në Turqi, miqësore me skuadra çeke dhe sllovake

Shkëndija e Tetovës përgatitet të nisë fazën përgatitore në Antalia të Turqisë. Trajneri Ernest Gjoka.

Jo vetëm afrime te Shkëndija, sulmuesi i tetovarëve del në stërvitje me një tjetër skuadër

Shkëndija e Tetovës ka qenë një nga skuadrat shqiptare më aktive në këtë merkato janar..

Gjoka: Duam të rrisim cilësinë e grupit me lojtarë Kombëtareje, Shkëndija është model për t’u ndjekur

Trajneri i Shkëndijes së Tetovës, Ernest Gjoka ka folur për kanalin e klubit teksa ndër.

Shkëndija firmos me mbrojtësin e Sllovakisë, Gjokës i shtohet një tjetër yll në skuadër

Shkëndija e Tetovës është e pandalshme në këtë merkato dimërore. Tetovarët kanë zyrtarizuar para pak.

Një tjetër mbrojtës nga Superiorja te Struga, ish-lojtari i Flamurtarit dhe Tiranës prezantohet

Nuk ka më largime nga Superiorja në Superiore, titullarët e skuadrave të elitës sonë rendin.

Shkëndija bën transferimin e radhës, Gjokës i bëhet dhuratë një sulmues portugez

Shkëndija e Tetovës ka qenë shumë aktive në këtë merkato vere dhe përveç se ka.

Zyrtare! Mbrojtësi i Shkëndijës gjen skuadër të re, përfundon në kampionatin suedez

Shkëndija e Tetovës ka bërë lëvizje të shumta në këtë merkato janari dhe vetëm pak.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan