Heroi i eurogolave të Luftëtarit, Lika: Ja kujt ja dedikoj nuk dorëzohemi për mbijetesën

Gresild Lika realizoi eurogolin e tij të tretë dhe si për koiçidencë, pas dopietës ndaj.

Çoçclli: Luftëtari do t’iu surprizoj nuk hapim rrugë ndaj askujt

Që në fillim kishim besim dhe ndjesi se djemtë do të luanin  mirë. Gjatë javës.

Luftëtari shokon Teutën në Durrës, Lika heroi i gjirokastritëve (VIDEO)

Teuta-Luftëtari 1-1 Goli: Idelino Gomez 15’/ Lika 89′ Luftëtari surprizon Teutën në Durrës,. Një perlë.

Çoçlli: Luftëtari im do jetë i vërtetë në garë, në Durrës pse jo për 3 pikët

Nikolin Çoçlli ka marrë vetëm një pikë në krye të skuadrës së Luftëtarit, pikërisht ndaj.

Çoçlli: Nuk jemi as Barcelona apo Real Madrid, dy gola i fali portieri

Trajneri Nikolin Çoçlli në prononcimin e tij pas ndeshjes për Supersport u shpreh se goli.

Partizani gjen fitoren e parë të vitit, të kuqtë mposhtin me thjeshtësi Luftëtarin (VIDEO)

Partizani ka marrë fitoren e parë të këtij viti, po ashtu edhe e para në.

Pjesë e Luftëtarit kur mposhtën Partizanin me rezultatin 5-0, Kalluci: Bregu, Abazaj i quajmë tonët

Në prononcimim për Supersport, ish-futbollisti i Luftëtarit, Thodhori Kalluci është shprehur se pret që skuadra.

Hapja e merkatos / Luftëtari zyrtarizon tetë afrime në kohë rekord, mes tyre një brazilian dhe talenti i Teutës

Kishin një javë që stërviteshin në Gjirokastër, por vetëm me marrjen e “OK” zyrtar nga.

ZYRTARE / Luftëtari gjen akordin me Marko Aurelion, FIFA i hap përsëri merkaton

Pak ditë në fund të tunelit për klubin e Luftëtarit. FIFA i ka zhbllokuar merkaton.

Disiplina / Kritikoi gjyqtarët, dënohet drejtuesi i Luftëtarit. Partizani pagoi, falen lojtarët e Teutës

Komisioni i Disiplinës në FSHF vazhdon të ndjekë politikën e institucionit të futbollit për të.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan