Në pritje të mbrojtësit shkodran, në Gjirokastër rikthejnë sulmuesin

Luftëtari është në organizim e sipër si skuadër, ndërsa trajneri Dalipi do të ketë gati.

Vjet ishte goleador, tashmë merr shiritin, Rapo tregon vitin e fundit te Luftëtari

Në një periudhë kur të gjithë e braktisën Luftëtarin, qoftë edhe ata lojtarët që si.

Dalipi analizon Luftëtarin: Na mungon eksperienca, por do tentojmë mbijetesën!

Nga një krizë financiaresh dhe largime, tek ndryshimet në klub. E megjithatë, nw Gjirokastër ka.

Fili në “sulm”: Luftëtari më ndihmoi kur isha në vështirësi, jam këtu të bëhem lider

Realdo Fili u bë pjesë e skuadrës së Luftëtarit në gjysmën e dytë të sezonit.

Ish-sulmuesi i Aris gati për Luftëtarin: Kundërshtarët e kanë të vështirë, gati të jap gjithçka

Luftëtari po përgatitet për sezonin që nis pas pak ditësh dhe megjithëse në shumë vështirësi.

Te Luftëtari prisnin shtyrjen e kampionatit, Dalipi: Tani do luajmë tre ndeshje në një javë

Te klubi i Luftëtarit duket se deri në momentin e fundit kanë pritur me shpresë.

Luftëtari fiton miqësoren e radhës, rrebesh golash ndaj klubit të Kategorisë së Dytë

Skuadra e Luftëtarit, ndonëse mes shumë pasigurish sa i përket vazhdimësisë së disa prej lojtarëve.

Flet presidenti i ri i Luftëtarit: Administrata e vjetër ka marrë dokumente e çelësa zyrash, kush abuzoi do përballet me ligjin

Luftëtari ka nisur prej pak javësh një administrim të ri, duke kaluar tashmë nën Bekim.

Mbrojtësin nuk e bind oferta e Luftëtarit, firmos në Kosovë

Nertil Hoxhaj, mbrojtësi i cili ka qenë pjesë e ekipeve të Partizanit, Flamurtarit, Bylisit dhe.

Dalipi: Nuk e di nëse qëndrojnë lojtarët. Të mos vijnë fare të tjerë nëse nuk janë më të mirë se këta

Klevis Dalipi ka filluar prej pak ditësh punën si trajneri i skuadrës së Luftëtarit, një.