Luftëtari ka pezulluar dy më të mirët në transfertën e mbijetesës

Luftëtari do të luajë nesër me Vllazninë, por duket se te gjirokastritët ka probleme. Luftëtari.

Çoçlli: Jemi me moral të lartë para Vllaznisë

Nikolin Çoçlli, trajneri i skuadrës së Luftëtarit në një prononcim para mediave ditën e sotme,.

Zbulimi i Luftëtarit: Për fitore me Vllazninë, do luftojmë deri në fund

Pas eksperiencës me Korabin, Franc Lala po përjeton sezonin e parë në Kategorinë Superiore dhe.

Çoçlli: E kishim përgatitur ndryshe, ishim të ngarkuar fizikisht

Flamurtari ka arritur të marrë fitoren e parë në këtë edicion të Kategorisë Superiore, duke.

Flamurtari regjistron fitoren e parë, një penallti vendos në Gjirokastër

Ka përfunduar ndeshja mes Luftëtarit dhe Flamurtarit, ku vlonjatët kanë arritur të triumfojnë me rezultatin.

Çoçlli beson te Luftëtari: Fitorja me Flamurtarin, një hap përpara drejt mbijetesës

Nikolin Çoçlli, trajneri i skuadrës së Luftëtarit, para ndeshjes me Flamurtarin që do ta luajë.

Ryshfete, gafa gjyqtarësh e tolerime. Presidenti i Luftëtarit: Ahmataj kërkonte rrogë edhe te ne, edhe te Tirana

Bekim Halilaj, presidenti i skuadrës së Luftëtarit, ka shpërthyer në akuza ndaj FSHF dhe gjyqtarëve..

Açka i jep shpresë Luftëtarit: Fitorja me Flamurtarin na mban në lojë

Dy sezone te Luftëtari, madje në pjesën e dytë të edicionit të kaluar fitoi një.

Dy ndeshje delikate për Luftëtarin, Çoçlli për herë të parë me grupin e plotë

Luftëtari ka dy ndeshje interesante dhe vendimtare këtë javë, madje në këtë javë luhet sezoni..

Zbulimi i radhës në Gjirokastër, Lika: Shpresoj të mbijetojmë, në Durrës na vodhën sërish!

Një zbulim jo vetëm për Luftëtarin, por edhe për kategorinë e Parë. Gresild Lika, pasi.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan