E duan edhe në Kosovë, Rapo për “Vipsport”: Pres Luftëtarin, këtë muaj vendos!

Donald Rapo, ndonëse ka edhe një vit kontratë me skuadrën e Luftëtarit, por në Gjirokastër.

Një tjetër titullar i jep zyrtarisht lamtumirën Luftëtarit: Po e lë skuadrën, aty ku e meriton

Luftëtari po përballet me shumë largime në këtë merkato vere dhe janë të shumtë futbollistët.

Dy titullarët e Luftëtarit i ndan firma nga skuadra europiane e Superiores

Rustem Hoxha dhe Ismail Dunga kanë qenë dy nga lojtarët më stabël të skuadrës gjirokastrite.

Rapo tregon Luftëtarin dhe ofertat nga Superiorja dhe jashtë

Një nga lojtarët kryesor në sezonet e fundit, në radhët e skuadrës gjirokastrite ka qenë.

Tirana nuk e bind, mbërrijnë edhe oferta nga Irani për ish-golashënuesin e Luftëtarit

Paraqitja te Luftëtari gjatë sezonit të shkuar i ka vlejtur shumë sulmuesit nga Kenia, Ismail.

Zyrtarizoi largimin nga Luftëtari, një tjetër titullar në drejtim të Kosovës

Fundi i sezonit pritej të ishte festë në Gjirokastër duke qenë se pas shumë vështirësish.

Po afron afati i fundit, dy titullarë drejt padisë për Luftëtarin

Luftëtari këtë sezon nuk është treguar korrekt me lojtarët titullarë, të cilët janë ende në.

Vjet përgatitej për Europën, këtë verë përgatitet për gjyqet, ja kush mund të largohet nga Luftëtari!

Luftëtari ka qenë një nga ekipet më problematike sa i përket aspektit financiar në sezonin.

Ankand për sulmuesin e Luftëtarit, ja me kë klube po bisedon në kryeqytet golashënuesi!

Ismail Dunga, edhe pse “shpërtheu” në pjesën e dytë të sezonit duket se ka rënë.

Ekskluzive / Largimi më i papritur nga Luftëtari, gjirokastritët mbeten pa sulmues

Në një situatë të pakëndshme dhe me probleme financiare të dala në pah gjatë gjithë.