Zbulohen prapaskenat e drejtuesve të Luftëtarit, i lënë titullarët të largohen me kushtin e rrogave të pa marra!

Në futbollin shqiptar ndodhin fenomene nga më të ndryshmet, madje deri në skandale, sepse të.

Protagonist i mbijetesës, titullari i jep lamtumirën Luftëtarit dhe firmos në Gjermani

Vazhdon shpërbërja e Luftëtarit, pasi lojtarët më radhë po i japin lamtumirën gjirokastritëve duke braktisur.

Eksodi te Luftëtari vazhdon, kriza financiare nuk merr zgjidhje, Rapo: Kam oferta nga Kosova dhe Turqia!

Në Gjirokastër askush nuk dëshiron që të qëndrojë në të tilla kushte. Aktualisht në klub.

Në Gjirokastër ngrenë alarmin, Kalluci: S’ka më keq se kaq, nuk dihet nëse do të shohim futboll!

Nëse përmend në Gjirokastër Theodhori Kallucin, padyshim që duhet të rrish drejt, sepse ka lënë.

Spikati me Flamurtarin, në Gjirokastër duan të rikthejnë mbrojtësin

Luftëtarit duket e po njeh vetëm largime këtë periudhë. Madje, edhe në ditët në vijim.

Tani quajeni “Luftëtari 2”, firmos një tjetër titullar te Gjilani

Gjilani po “zbraz” Superioren dhe konkretisht ekipin e Luftëtarit. E kjo lidhet me faktin se.

Luftëtari i ofron rinovimin, Kotsionis e lë në pritje se ka oferta të tjera shqiptare

Dimitris Kotsionis lë në pritje Luftëtarin. Mbrojtësi grek, i cili u paraqit shumë pozitivisht në.

Firot nuk kanë fund në Gjirokastër, një tjetër titullar i jep lamtumirën Luftëtarit

Luftëtari po përballet me një situatë jo pak të çuditshme duke qenë se largimet nga.

Firmos edhe Ruçi, një tjetër ish i Luftëtarit ndjek Xhekson në Kosovë

Shkëlzen Ruçi ka zgjedhur Kosovën për të vazhduar karrierën e tij. Portieri i cili në.

Gjysmë sezoni pa u paguar, të tjera largime nga Luftëtari!

Luftëtari është nga skuadrat që këtë sezon disa herë ka pasur probleme të theksuar financiare..