Trajneri i Luftëtarit, Novi: Gjyqtarët të mos i dënojnë djemtë e Gjirokastrës, e mbyllim sipër Flamurtarit

Luftëtari është një nga skuadrat më të dobëta të këtij kampionati, por gjirokastritët do të.

Trajneri i Luftëtarit, Novi: Më vjen keq për humbjen, do e respektojmë kampionatin deri në fund

Laçi ka arritur të fitojë në Gjirokastër kundër Luftëtarit me rezultatin 0-2, megjithëse me vështirësi..

VIDEO / E ndihmon një penallti e diskutueshme, Laçi merr tre pikët në Gjirokastër

Skuadra e Laçit ka marrë tri pikët që i nevojiteshin në transfertën e Gjirokastrës për.

Novi: Askush nuk tallet me Luftëtarin, tifozët të na mbështesin ndaj Laçit

Trajneri i ri i Luftëtarit Neritan Novi është shprehur optimist për ecurinë e ekipit bluzi.

Thyen disiplinën dhe nuk luajtën në Shkodër, dy më të mirët e Luftëtarit gati për Laçin

Luftëtari do të luajë të shtunën me Laçin ku do të provojë dhe shanset e.

Ndryshimet në staf, te Luftëtari nis projekti me moshat dhe traditën vendase

Humbja në Shkodër dhe largimi i Nikolin Çoçllit, i katërti trajner derr më tani i.

Trajneri i 5-të i Luftëtarit, Novi: Nuk lejojmë të na nëpërkëmbin ekipet e tjera, shpresojmë te ndonjë mrekulli

Neritan Novi është bërë sot trajneri i pestë i sezonit i skuadrës së Luftëtarit, e.

Luftëtari e mbyll me Çoçllin, ja kush merr drejtimin e gjirokastriteve

Mesa duket ndeshja ndaj Vllaznisë ditën e shtunë, rezultoi të ishte e fundit për trajnerin.

Çoçlli: Gaboi e gjithë mbrojtja, gjithçka funksionon me rregulla

Luftëtari ka marrë humbjen e radhës, duke mos arritur ta marrë veten pas disfatës së.

VIDEO/ Vllaznia rikthehet te fitorja, shkodranët nuk e falin Luftëtarin

Vllaznia ia ka dalë të rikthehet te suksesi pas katër ndeshjesh që kishte harruar shijen.

mersin escort mersin bayan escort mersin escort konya escort eskişehir escort bayan