Nis punën / Testi me Korfuzin para trajnerit të ri, Luftëtari përgatit edhe skarcime

Luftëtari, nesër pasdite do të luajë një tjetër test në tokën greke duke u përballur.

E zyrtarizon edhe klubi i Luftëtarit, Jorgos Mantas është trajneri i ri i klubit

Tashmë e ka zyrtarizuar edhe klubi i Luftëtarit, trajneri i ri i skuadrës do të.

Ekskluzive/ Luftëtari gjen trajnerin e ri, në stolin e gjirokastriteve ulet një grek

Klubi i Luftëtarit ka shfrytëzuar ndërprerjen e kampionatit për të sistemuar edhe një herë emrin.

Tjetër miqësore në shtetin helen, Kostas Kolcidhas drejt zyrtarizimit te bluzinjtë

Luftëtari pritet që të zhvillojë një tjetër miqësore në fundjavë dhe pikërisht të shtunë. “VipSport”.

E zbulon “Vipsport”, një grek do të jetë trajneri i ri i Luftëtarit

Luftëtari duket se nuk po gjen rehat dhe drejtuesit kanë marrë vendim që Klodian Duro.

Ekskluzive/ FSHF e mban të fshehtë, Luftëtari rrezikon shumë, Toledo nga Uruguaji bën me zemër bluzinjtë!

Luftëtari ka nisur që të funksionojë ndryshe këtë verë, madje duke ndryshuar drejtim dhe duke.

(FOTO)/Miqësorja në Greqi, Luftëtari shmang goleadat dhe pëson humbje minimale

Luftëtari ka zhvilluar sot miqësoren e parë në tokën helene nga dy të tilla. Nga.

Merkato Luftëtari  / Vjet synonin Europën, Luftëtari u kthye në “supermarketin” e verës!

Një vit më parë, Luftëtari vinte pas një aventure jo të mirë në Europë, E.

Luftëtari luan miqësore ndërkombëtare, ka kundërshtarë dy titullarët e vjetshëm

Nisje më të keq se kjo e këtij sezoni nuk ishte menduar në Gjirokastër. Një.

Duro: Jemi të vetëdijshëm për gjendjen, kampionati ynë nis ndaj Flamurtarit

Humbja ndaj Teutës, duket se nuk ka qenë aspak çudi për trajnerin Klodian Duro, i.