Ahmataj dhe dy të pezulluarit dalin në stërvitje, Luftëtari i largon

Situatë paradoksale ajo që ka ndodhur sot në Derviçan, në seancën e parë stërvitore për.

Aleksi: I indinjuar nga pezullimi absurd, askush s’mund të më hedhë poshtë djersën

Sot, klubi i Luftëtarit doli me një vendim që i shokoi të gjithë duke pezulluar.

Paradoksi te Luftëtari/ Kanë muaj që nuk paguhen, klubi premton rroga për të pezulluarit

Luftëtari ka siguruar praktikisht qëndrimin në Superiore megjithëse ende jo matematikisht, por kjo duket se.

Plas në Gjirokastër, pezullohen trajneri Ahmataj dhe dy titullarë

Humbja me Tiranën në Kupën e Shqipërisë i ka kushtuar shtrenjtë Luftëtarit. Klubi ka vendosur.

“Thumbimet” mes Rrocës e Ruçit: Të kam thënë mos fol para kohe; S’ke qenë kështu, dukeshe përrallor

Luftëtari arriti të merrte një fitore mjaft të rëndësishme ndaj Kukësit duke e mundur me.

Ahmataj: Matematika na mban ende në lojë, kemi marrë tri pikë shumë të rëndësishme

Trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, ka marrë frymë lirisht pas fitores 3-2 me Kukësin. Një.

Mbyllet në Gjirokastër, Luftëtari përmbys Kukësin dhe i largohet fundit!

Mbyllet në Gjirokastër, Luftëtari përmbys Kukësin dhe i largohet fundit. Pjesa e parë është dominuar.

Luftëtari, mbrojtësi Hoxha gati, por Ahmataj nuk ka 3 titullarë ndaj Kukësit

Luftëtari do të ketë mungesa titullarësh edhe në ndeshjen e kampionatit ndaj Kukësit, të cilën.

“Të shqetësuar për eliminimin”, klubi i Luftëtarit reagon pas disfatës në Tiranë

Disfata e thellë me rezultatin 5-3 përballë Tiranës në ndeshjen e djeshme gjysmëfinale të Kupës.

Ahmataj: Kaluam në aventurë, nuk e kam parë asnjëherë skuadrën në këtë gjendje

Pas ndeshjes me Tiranën, trajneri i Luftëtarit, Julian Ahmataj, theksoi se skuadra e tij nuk.