sex hikayeleri porno izle kartal escort

Novi ka besimin e klubit, afrohen të rinj nga moshat te Luftëtari

Luftëtari në ndeshjet e fundit është duke iu dhënë më shumë besim lojtarëve të rinj,.

Mehmetllari: Ndaj Vllaznisë të mos dalim pa pikë, ja synimet e mia me Luftëtarin

Arbër Mehmetllari, sulmuesi shtatlartë i Luftëtarit po lë gjurmë në Superiore, ndonëse skuadra e tij.

Kërkoi dorëheqjen pas disfatës së rëndë ndaj Flamurtarit, në Gjirokastër vendosin për Novin

Luftëtari tashmë është shndërruar në një skuadër të shpërfytyruar dhe këtë e tregon edhe humbja.

Novi: Kjo humbje më shumë se e dhimbshme, do i kërkoj presidentit dorëheqjen

Duke parë renditjen dhe pikët, pritej një ndeshje e ekuilibruar, por nuk ndodhi aspak kështu..

VIDEO/ Fitore e madhe e Flamurtarit, vlonjatët shkatërrojnë Luftëtarin

Flamurtari-Luftëtari 6-1 Shënues: Ribaj (p) 8′, 87′, Ramos 44′, Hoxhaj 56′, 71, 75’/ Oshafi (p).

VIDEO/ Teuta e zgjidh në pjesën e dytë, durrsakët likujdojnë me “manita” Luftëtarin

Luftëtari-Teuta 1-5 Shënues: Hebaj 51′, Kallaku 61′, 72′, 89′, Avdyli 81’/ Haxhiu 58′ KV: Puci,.

Novi: Na kanë ikur 10 lojtarë, humbja 8-1 ndaj Partizanit nuk është ndeshja më e dobët e jona

Javën e shkuar Luftëtari pësoi disfatën më të thellë të këtij sezoni, duke u mundur.

Beratasi Hyseni karikon Luftëtarin dhe flet për të ardhmen: Dy humbjet e fundit na kanë demoralizuar!

Dy sezone me Tomorin dhe më pas dy vite me Luftëtarin në Superiore, aty ku.

Ranë nga Superiorja, titullari i Luftëtarit largohet nga ekipi para kohe

Mbrojtësi i Luftëtarit Jurgen Dushkaj ka tërhequr dokumentacionin nga klubi, duke dalë kështu një lojtar.

Novi: Partizani nuk ka nevojë për arbitra, ky brez i denjë për t’u kthyer në Superiore

Trajneri i Luftëtarit, Neritan Novi, mendon se gjyqtari Bajramaj ka dëmtuar sot shanset e skuadrës.