sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO / Nejmar nuk do polemika, heq dorë nga gjëja që pëlqente më shumë

Të mbaje brazilianin Nejmar larg karnavaleve në Brazil ka qenë e pamundur në vitet e.

Skandali/ Presidenti i PSG, Al-Kelaifi akuzohet për dhënie ryshfeti ndaj sekretarit të FIFA-S

Përveç pozicionit si president i klubit të PSG, Naser Al-Kelaifi është edhe drejtuesi kryesor i.

Uanda nuk jep sinjale për të ardhmen e Ikardit: Juventusi? Nuk e di ku do banojmë sezonin tjetër

Uanda Nara lë të hapur shtegun që dërgon Mauro Ikardin drejt Juventusit. U duk sikur.

VIDEO / Nga 0-3 në 4-4 në shtesë. Barazim i çuditshëm i PSG-së në kampionat

PSG është ndalur sot në një barazim të çuditshëm 4-4 përballë Amien të vendit të.

Ofertë faraonike për t’i ndërprerë ëndrrat me Realin, PSG zbraz arkën me kontratën për Mbape

Kilian Mbape nuk është në periudhën e tij më të lumtur sa i përket marrëdhënieve.

VIDEO/ Edhe Mbape gabon, francezi shpërdoron në mënyrë të pabesueshme

Ndodh që edhe më të mirët të gabojnë mundësi të arta shënimi. Këtë e ka.

VIDEO / PSG argëtohet në Kupë, goleadë dhe kalim në gjysmëfinale

PSG vazhdon të tregojë se është dominuesi absolut i futbollit francez dhe kërkon që të.

Tjetër telash për Nejmar, brazilianin e akuzojnë si organizator të prostitucionit për persona VIP

Nejmar para disa kohëve ia doli të mbyllte problemet me drejtësinë. Braziliani u përball me.

Porta “e kyçur” për vitin 2020, perfeksionin në mbrojtje e mban një franceze

Në futbollin e sotëm është shumë e vështirë të mos pësosh, duke parë shpejtësinë me.

Ish-fantazisti i Milanit nuk ka dyshime për Nejmar, tregon çfarë i duhet patriotit të tij për Topin e Artë

Rikardo Kaka e ka një Top të Artë në sallën e tij të trofeve, ndërsa.