VIDEO / Nejmar, nga i urryer bëhet hero. Goli me roveshatë i jep fitoren PSG-së në shtesë

Braziliani Nejmar ka qenë ashtu siç pritej protagonisti absolut i fitores së sotme të PSG-së.

Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Francës: Nejmar duhet të kërkojë falje ndaj klubit dhe tifozëve

Nejmar shkaktoi një rrëmujë në merkaton e kësaj vere teksa deklaroi se kërkonte të rikthehej.

‘Këngët homofobike në stadium’, Griezman kundër presidentit të Federatës franceze

Racizmi rreth fesë, ngjyrës së lëkurës, gjinisë apo edhe preferencat seksuale të individëve vazhdojnë të.

Presidenti i Federatës Franceze: Arbitrave iu kërkoj të ndalin ndeshje për racizëm, por jo për thirrje homofobe

Futbolli europian është prekur jo pak nga racizmi dhe përveç Anglisë që tashmë dihet, problem.

Bartomeu zbulon negociatat e ethshme për Nejmar: E propozoi PSG, nuk vjen në janar

Josep Maria Bartomeu, presidenti i Barcelonës, ka vendosur më në fund që të flasë publikisht.

Nejmar i detyruar të qëndroj në Francë, bien poshtë skenarët e merkatos

Nejmar me destinacion Barcelonën, ishte një lëvizje e cila nëse do të finalizohej do të.

PSG dhe Barcelona akord për Nejmar, në orët e ardhshme zyrtarizimi

Është dashur ndërhyrja e presidentëve për të zgjidhur ngërçin e të ardhmes së Nejmar. Të.

PSG harron për një moment Nejmar, parisienët në detajet e fundit me lojtarin e Real Madrid

Çështja rreth të ardhmes së Nejmar ka marrë vëmendjen kryesore në kryeqytetin francez, megjithatë për.

Nejmar-Barcelona, ka akord mes klubeve por i mban peng një lojtar dhe një sheik

Nejmar është shumë pranë kthimit në radhët e Barcelonës, pasi duket se ka një akord.

Nuk është Dibala, PSG përgatit milionat dhe gjen zëvendësuesin e Nejmar në Premier League

Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e merkatos, PSG është ende e paqartë.