Rrëfimi i Tuhel: Mbape numëron edhe golat e stërvitjeve, Nejmar dëshiron të ndjehet i kërkuar

Tomas Tuhel ka pasur fatin në vitin e fundit që të punojë me dy nga.

Zyrtare/ Olimpik Marsejë ia beson stolin portugezit Vilas-Boas

Andre Vilas-Boas është trajneri i ri i Olimpik Marsejës. Me anë të një njoftimi zyrtar.

Zyrtare/ Dy brazilianë marrin në dorë fatet e Lionit, njëri prej tyre legjendë e këtij ekipi

Ndryshime në klubin e Lionit në Francë. Drejtuesit e ekipit të njohur francez kanë bërë.

Kavani zbulon pasojat e përmbysjes së madhe të Barcelonës: U detyrova të shkoja te doktori!

Tifozët neutralë me siguri u kënaqën me përmbysjen e madhe të Barcelonës ndaj PSG-së në.

FOTO/ Nejmar nuk mbushet me mend as jashtë fushe, shkon në stërvitjen e Brazilit me helikopter

Brazili ka nisur përgatitjet për Kupën e Amerikës dhe në prag të këtij turneu skuadra.

Rekorde dhe dështime, PSG vendos të rinovojë me trajnerin Tuhel

Skuadra e PSG nuk ia doli as këtë sezon t’i shkojë deri në fund Champions.

VIDEO/ Bufon e mbyll me PSG-në në mënyrën më qesharake, turpërohet nga skuadra e Zenelit

Xhixhi Bufon u transferua në merkaton e verës në Francë, duke firmosur me PSG-në por.

VIDEO / Skuadra e Zenelit nuk lejon Mbape të kalojë Mesin, Baloteli e mbyll me karton të kuq

Java e 38 e kampionatit francez ka mbyllur këtë aktivitet për sezonin 2018-2019, që kishte.

Rrëfimi i Dani Alvesh: Isha 95% i Real Madridit, falënderoj Del Nidon që nuk shkova!

Gjatë një interviste për “ESPN”, Dani Alvesh ka treguar një histori të shumë viteve më.

Letra prekëse e motrës së Sala pas publikimit të mesazheve të fundit: Nuk e kuptoj si munde!

Pak orë pas publikimit të mesazheve të vëllait të saj, që nuk donte të shkonte.