De Ligt ‘tradhton’ Barcelonën, agjenti i mbrojtësit nis negociatat me Parisin

E ardhmja e Matijs De Ligt është një nga enigmat më të mëdha të kësaj.

Në Francë janë të sigurt, Nejmar i ka kërkuar PSG-së largimin për të luajtur diku tjetër

Eksperienca e sulmuesit brazilian në Francë ka ardhur në fund të saj. Në Francë janë.

Akuzat për përdhunim, Nejmar lë spitalin në Brazil dhe përfundon në polici

Nejmar po kalon një moment të vështirë duke qenë se pësoi një dëmtim që e.

Filluan të dyshonin se braktisi Brazilin, Nejmar tregon “provat” e problemeve të tij

Gjërat nuk po ecin aspak mirë për brazilianin Nejmar, gjithnjë e më shumë në epiqendër.

E mbylli me PSG, Bufon mes kostumit zyrtar te Juventusi dhe transferimit në Amerikë

Xhanluixhi Bufon njoftoi ditën e djeshme se e mbylli pas një viti aventurën 1-vjeçare te.

VIDEO/ Publikohen të tjera fakte dhe pamje nga hoteli, shtohen telashet për Nejmarin

Nejmar po kalon një nga momentet më të vështira në jetën e tij si edhe.

VIDEO/ Kohë të errëta për Nejmar, sulmuesi dëmtohet në miqësore dhe humbet Kupën e Amerikës

Mbrëmjen e djeshme, Brazili kishte organizuar një miqësore ndaj Katarit, në kuadër të përgatitjeve për.

Xhixhi Bufon i jep lamtumirën Parisit, merr ofertat e para nga klube të tjera europiane

Nuk është një lamtumirë nga futbolli, por portieri i njohur italian, Xhanluixhi Bufon, nuk do.

Buffon: Mendoj se kam zhvilluar një sezon të madh, nuk është e lehtë në moshën 41-vjeçare

Xhanluixhi Bufon nuk ka dhënë asnjë sinjal mbi të ardhmen. Në një prononcim të tijin.

Mundësi e artë për shumë klube, klubi francez lë të lirë sulmuesin

I konsideruar shpesh herë si një nga futbollistët më të mirë për pozicionin e tij,.