sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Kampion bote me Spanjën, Del Boske: Nejmar nuk është një shembull i mirë, shtiret shumë

Trajneri që ka shpallur Spanjën kampione të botës në vitin 2010, është rikthyer të flaës.

Pandemia i ka bërë të paprekshëm, Mbape e Nejmar shtyjnë me një vit largimin nga PSG

“Largimi i Nejmar dhe Mbapa shtyhet”. Ky ka qenë titulli kryesore i gazetës franceze “L’Equipe”.

Për herë të parë PSG do të nisë negociatat me Barcelonën për t’i ofruar Nejmarin katalanasve. Ka dhe një premtim

Nejmar dhe Barcelona dikur ishin të lumtur bashkë, por 222 milionë euro i ndanë ata.

Ish-presidenti i Marsejës humb betejën me COVID-19, Cana me nostalgji: I nderuar të isha kapiteni juaj

COVID-19 është një kërcënim serioz për botën duke marrë jetën e shumë njerëzve, ndërsa së.

200 mijë dollarë për t’u kthyer në vendlindje, portieri Navas kritikohet nga ish-futbollisti i PSG

Europa është nën ethet e koronavirusit, i cili çdo ditë shkakton viktima dhe të infektuar.

“Më kërkuan të mos luaja finalen e Botërorit”, Di Maria: E grisa letrën nga Reali pa e lexuar fare

Angel Di Maria ka zbuluar së fundmi një prapaskenë nga Botërori i vitit 2014, ku.

Arrati nga Europa, portieri i PSG paguan një shifër të çmendur për t’u kthyer në atdhe

Shpërthimi I pandemisë me shifra të frikshme në Europë, duke kthyer kryeqytetet e shteteve më.

Ideja e veçantë nga klubi i PSG, bluze speciale për të mbledhur fonde ndaj koronavirusit

Lufta ndaj koronavirusit ka hyrë tashmë në një fazë vendimtare, teksa vendet europiane kanë marrë.

Paradoksi me Mbape, është futbollisti më i shtrenjtë në botë por fiton sa gjysma e Nejmar

Kilian Mbape është cilësuar së fundmi si futbollisti më i shtrenjtë në botë teksa kartoni.

Fabregas: U largova nga Arsenal sepse vetëm dy lojtarë ishin në një nivel me mua

Çesk Fabregas la Arsenalin në vitin 2011 për të shkuar atje ku kishte kaluar fëmijërinë.