Babai i Nejmarit zbardh të ardhmen: Thashetheme ka gjithmonë, por kjo është dëshira jonë

Kur kanë mbetur edhe pak kohë nga merkatoja e verës, kanë nisur spekulimet në lidhje.

Dani Alvesh: Nuk e kuptojmë Nejmarin, i japim topin të bëjë ç’të dojë

Nejmar duket se ka lënë pas dëmtimin e rëndë që pësoi pak kohë më parë.

Familja Mbape e ka futbollin në gjak, Etan 13-vjeçar në hapat e të vëllait

Kilian Mbape është rrugës për t’u kthyer në futbollistin më të vlerësuar botëror. Francezi po.

Muzeu i ri i Olimpik Marsejës, zhduken menjëherë 10 Kupa

“Po i kërkojmë”. Kjo është përgjigja që një punonjës i klubit të Olimpik Marsejës u.

Shpërthen trajneri i Lilës: VAR-i sjell vetëm dëme dhe tension, ka të drejtë Platini

Mishel Platini ka pasur të drejtë për VAR-in. Ky është konkluzioni që ka nxjerrë Galtier,.

VIDEO/ Topi në vijën fatale, e pabesueshme çfarë humbet sulmuesi i PSG dhe reagimi në stol i Mbape

Në ndeshjen e djeshme të kampionatit, PSG u ndal në barazim 2-2 në fushën e.

VIDEO /PSG injoron kampionatin, në fushë rezervat barazojnë me Strasburgun

Në ndeshjen e sotme të kampionatit, skuadra e PSG është ndalur në një barazim 2-2.

Mjafton një pëlqim në Instagram, PSG pezullon për 6 ditë mesfushorin

Është e ditur tashmë atmosfera e rënduar mes klubit të PSG dhe mesfushorit Adrien Rabiot..

Tuhel për Verratin: Nuk e di çfarë i ka ndodhur, nuk ka ditur as si festohet goli!

Marko Verrati në versionin bomber. Pas golit të shënuar ndaj Lihtejnshtejnit me fanellën e Italisë,.

PSG do sulmuesin Kin me çdo kusht, i premton komision super agjentit Mino Raiola

Drejtuesit e PSG-së vazhdojnë përpjekjet për të arritur te Moise Kin, sulmuesit të Juventusit dhe.